Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar 19 hos a kislanyom, s meg...

Mar 19 hos a kislanyom, s meg mindig nem tudtam elerni az eredeti sulyomat, miert? Mas is van igy? Lehet ezert nem tudok terherbe esni? Valaha vissza fogok fogyni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, másnak is nehezen megy le. Nekem kicsi még a fiam, de tudom nekem se fog lemenni a +5 kilo. A másik 5 kiloval honapokig keményen szenvedtem , hogy lemenjen, de egyenlöre megbarátkoztam magammal. Sok sportal meg kaloriaszámlálással is maximum 200gramm ment le egy héten, több nem akár mit tettem. A többi 5 kilomat is leszenvedném, de nincs hozzá kedvem. Viszont a teherbeesésnek nem sok köze van a sulyodhoz. Regi mondás a szépségért meg kell szenvedni. Amugy a teherbeesés se megy mindig mint a karikacsapás. :)
2010. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szülés után rögtön vissza nyertem az eredeti súlyomat,2hónap múlva még lement 2kilo.Másfél éves kora után abba hagytam a szoptatást és csak úgy jönnek felfele a kilók.Nem lehet mindenki modell alkat.Amig a férjemnek tetszek, nincs baj.De szerintem se függ össze a teherbeeséssel.Mi is próbálkozunk több mint fél éve.
2010. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!