Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akik szules utan egy...

Anyukak akik szules utan egy evvel sem tudtak fissza fogyni az eredeti sulyukra mivel magyarazattok?

Figyelt kérdés
Nekem a 3. Baba utan nagyom nehez.en a korromra hivatkozom mert a 3,at 40evessen szultem.az elso kettot meg huszas eveim elejen
2014. aug. 30. 16:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

+5 kg van rajtam (32 éves vagyok, 6 és 4,5 éves gyerekekkel), ami nagyrészt az akaratgyengeségnek és némileg a sajátos táplálkozási szokásaimnak köszönhető. Majd ha már nagyon zavar (vagy új ruhákat kéne vennem :D ) valamennyire bekeményítek, de egyenlőre nem érzem vészesnek. Máskor is volt már rajtam néhány plusz kiló, aztán meg lement magától egy stresszesebb időszakban. De ahogy elnézem a családom női felmenőit, bizony a klimax környékén mind kikerekedtek, tehát feltehetőleg nálam is ez van kódolva valamennyire. Nem gondolom, hogy ez fog a középpontban állni nálam, ha úgy alakul majd, mint ahogy soha nem is állt. Magyarázkodni meg pláne nem is szoktam (még magamnak se, nemhogy másnak), általában elfogadom a dolgokat úgy, ahogy vannak, ha meg valami tényleg nagyon nem tetszik, akkor megpróbálok komolyan tenni ellene.

Szerintem te is kb ennyit tudsz tenni, hogy végiggondolod, tényleg problémás-e a súlyod számodra, és ha igen, mit tudnál tenni. Pl végiggondolod a táplálkozási szokásaidat, megnézed mit tarthatsz meg belőle, min kéne változtatni (pl este hat után nem eszünk lehetőleg, és ebéd után is már csak szénhidrátmentesen..) kitalálod, mit teszel és lehetőleg be is tartod :) vagy pl heti 3x elmész kocogni vagy mittomén valami mozgást rendszeresítesz. akkor biztos,hogy lesz hatás!

2014. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!