Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudtal jobban fogyni,...

Mikor tudtal jobban fogyni, amig szoptattal, vagy amikor mar abbahagytad?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Én még ugyan nem hagytam abba, de rengeteget eszem, és nem hízok semmit, és kicsivel kevesebb is a súlyom, mint mielőtt teherbe estem.
2013. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Én is még szoptatok viszont én is nagyon sokat eszek és és nagyon sokat hízok :S Sajnos én nem ugy vagyok mint más nők hogy szoptatás alatt fogynak :(.


Viszon szeretnék lassan elkezdeni tornázni mert nem akarok egy disznó lenni.


Mindig 55-58 kg körül voltam most vagyok legalább 80 kg :S

2013. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Még én is szoptatok, de az biztos, hogy rám sajnos nem igaz az amit az első írt. a szülés után 2 kg plusz maradt rajtam a terhesség előtti súlyomhoz képest, most pedig rá sem merek állni a mérlegre. Az a gond, hogy ha nem eszem csak keveset, akkor észrevehetően kevesebb a tejem. Majd leadom, ha abba hagytama szoptatást.
2013. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 es voltam jah és a terheség alatt 7 kg híztam összesen
2013. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Én nem ismerek olyat, aki fogyott volna a szoptatás alatt, sőt a legtöbb ismerősöm még inkább hízott.
2013. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Pedig én is fogytam.

Sőt, azóta fel sem tudok szedni.

3 gyerekem van, 6-7 kilóval kevesebb vagyok, mint előtte, pedig már 2,5 hónapja nem szoptatok.

Átlagosan 20 kilókat híztam terhesen, mégis elolvadt fél év alatt, a babák egy éves korára már mindig kevesebb voltam.

És a cicim is nulla. :(

2013. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Én fogytam szoptatás alatt, 51 kg vagyok, így már csak +2 kg van rajtam a terhesség előttihez képest. Még nem hagytam abba, így arról nem tudok nyilatkozni.
2013. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Rohamosan elkezdtem fogyni mindhárom gyermek szoptatása alatt.
2013. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

18 kilót hiztam a terhességem alatt. 48-al kezdtem.

1 éves a lányom még szopik,és rohamosan fogyok.Már csak 42 kiló vagyok.Rengeteget eszem,de egy gramm se jön fel. :(((

Már belebetegszem ebbe...Remélem ha abba hagyom a szoptatást megindul a hízás!

2013. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt egy grammot se híztam, örültem is neki, viszont szoptatás alatt feljött 8 kg, pedig nem ettem többet.

Már nem szoptatok 4 hónapja, eddig csak 3 kg ment le.

2013. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!