Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mitől lehet, hogy 1...

Miért mitől lehet, hogy 1 hónapos babám nappal nyugodt (viszonylag,1-2 alkalom sírást kivéve) éjszaka viszont nem akar aludni, hajnali 2-3. ig fent van, sír?

Figyelt kérdés
Persze peluscsere rendben, eszik is elegendőt, mégsem alszik el. Kérlek adjatok tanácsot, mert már nem bírjuk hogy nem alhatunk!
2014. aug. 31. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudja még az éjszakat megkulonboztetni a nappaltol. nekem ugyanez volt, de 2 hét alatt szerencsére magátol átállt: ataludta az ejszakat szinte es nappal volt fent.most 6 hetes most epp az a baj h nappal nem alszik de ez mas teszta. szoval kitartast, amit tehetsz: rendesen etesd meg furdes utan, jol sötetisd be a szobajat ejjel, nappal vilagosits ki neki, este fele pedig vidd ki levegore minel tovabb mert ott elfarad.
2014. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aludj nappal, amikor ő. Semmi különös nincs a sztoriban, ő ilyen.
2014. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért a nappali alvást nem tudja mindenki megengedni magának, főleg annyit, hogy ne legyen mindig fáradt...
2014. aug. 31. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyan az volt, mint az első válaszolónál. Egész egyszerűen a kislányom felcserélte a nappalt az éjszakával. Nappal aludt, mint a bunda, éjszaka volt aktív. Próbáltam én is határozottan elválasztani a két napszakot, nappal keltegettem is, és próbáltam többször kicsit ébren tartani. Nálunk is néhány hétig tartott. Addig kialvatlan voltam, mert én ráadásul nem is tudok nappal aludni. Csak azt tudom én is tanácsolni, próbálj meg nappal többször lepihenni.

Ja, amikor éjjeli bagoly volt a kislányom, és kénytelen voltam ébren lenni, sok csendesebb házimunkát is ilyenkor végeztem el. :)

2014. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is felcserélte a nappalt és az éjszakát.Amint regisztráltam a problémát, 2-3 nap alatt megoldódott. Egyszerűen felkeltettem nappal, így átfordítottuk az egész napját....
2014. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!