Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babánál normális ez?

2 hónapos babánál normális ez?

Figyelt kérdés
Első babám, holnap lesz 8 hetes. Már egyre többet van ébren napközben és egyre kevesebbeket alszik, 2-3szor 30-40 perceket. Szinte egész nap sír, sehol sem jó, semmi sem köti le 5 percnél tovább. Lesz ez majd jobb is, vagy ez most már így lesz? Kb. mikor fog érdeklődni a játékai után? Most ez így elég nehéz... kész csődnek érzem magam... :(

2014. szept. 1. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Pár héten belül érdeklődni fog.

Gondolom hasfájós, azért sír. Amik ilyenkor beválhatnak (érdemes sorban végigpróbálgatni): BioGaia, BabyCalm, Colief, Espumisan

Ha szoptatsz, akkor nézd át az étrendedet, az is okozhat hasfájást.

2014. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyen lehet, hogy eddig nem volt hasfájós, most meg hirtelen az lett?
2014. szept. 1. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ölben is sír? Az enyém szereti a hordozást... Csütörtökön volt 8 hetes, ő is sokat van fent, nézelődik 10-15 percet, aztán ölbe vele :)
2014. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, ha a karomban van, akkor vigyorog nagyokat... de nem akarom elkényeztetni sem, hogy csak rajtam legyen el.... annyira tanácstalan vagyok, első babám...
2014. szept. 1. 15:48
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
ne haragudj mi az hogy nem akarod elkenyezteni ? 8 hetes nem 8 eves ! Az en fiam 2 eves es meg halnék ha nem igényelne hogy simogassam es néha fel vegyem .Ö nagyon pici te vagy neki a minden , nagyon idegen minden neki te jelented neki a biztonságot a meleget ,a lélegzeted ha nem halja fel ... , az hogy anya vagy es meg adod a biztonságot es szeretetet a gyermekednek atol nem kényeztetted el ,hanem nyugodt kiegyensúlyozott gyereket nevelsz aki tudni fogja hogy bízhat benned. Csak aludni rakd le.
2014. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy értem hogy aludni rakd le , egyebkent mindig legyél vele , beszelj hozza, Vid magaddal ahova mész , Mond el neki pont mit csinálsz , mindig legyen rajtad :) vagy melletted . Ő ragaszkodik hozzad es ez természetes . Ne vedd el tőle ezt az egyetlen biztos pontot .
2014. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem akarom elkényeztetni, azt ne úgy értsd, hogy egész nap a szobájában a kiságyban fekszik, és hozzá sem szólok, csak pelenkázáshoz veszem fel. Ölelgetem, nézelődünk kint az erkélyen, beszélgetünk sokat, ha a karomban van. De nem szeretném, ha non-stop rajtam lenne, ha ezt szokná meg. Mivel első babám, ezért nem tudom, hogy mi a határ...
2014. szept. 1. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nincs határ , a szeretetted ne szabd határok kőzze , majd ha 2-3 eves lesz elég lesz meg tanulnia azt hogy mit mikor szabad . Most legyél vele egy , éld meg azt amit ő meg el , imád es minél több szeretetet adj neki határok nélkül , így erezni fogja hogy anya mindig minden esetben vele van es meg bízhat benned .
2014. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló jól mondja.
2014. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!