Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós babánál normális ez?

16 hós babánál normális ez?

Figyelt kérdés
Szèpen fejlödik,nagyon okos èrtelmes.Egy problèma van,illetve nem tudom,hogy az-e. A kutyàra azt mondja vava.A cicàra:ci.Elèg sok szót hasznàl màr.Viszont egy ideje,minden àllatra azt mondja vava.A nyuszira is, hiàba mondom,hogy :nem vava,nyuszi.Ö akkor is vavàt mond.A madàr,a ló,a cica,az elefànt,minden vava neki.Ez mièrt van?Gond lenne vele?
2014. ápr. 20. 00:37
 1/9 A kérdező kommentje:
De ha kèrezem,hogy hol a lovacska,akkor megmutatja.
2014. ápr. 20. 00:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, semmi okod aggódni! :)
2014. ápr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2014. ápr. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden gyerek ezt csinálja, mégis mi gond lenne vele???
2014. ápr. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 16 hónapos, de nem sok szót mond még. Nem gondolnám, hogy le van maradva, ahogy a tiéddel sincs semmi gond.
2014. ápr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves és neki is minden állat vava. A védőnő azt mondta h ez nem baj, az a jó h megkülönbözteti az embert az állatól, a járműveket stb. Akkor lenne max gond ha a fűnyíró is vava lenne. :)
2014. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk minden kuka! :) Ez a kedvenc szava! :) Amúgy 17 hónapos, használ már néhány szót és felusmer sok állatot, tárgyat.
2014. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hehe, a lányom 16 hónapos múlt és mostanában ő is "visszafejlődött" :DDD

Eddig olyan szépen mondta, mikor kérdeztük, hogy nyávog a kiscica, hogy cincog az egér stb., most minden állathangra csak azt mondja "vou-vou".

Most ilyenje van, majd elmúlik.

2014. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kõszi!Igen,arra gondoltam,amukor a màr hasznàlt szavak helyett mond rosszat,mintha elfelejtenè.De akkor màs i baba s igy van.Nem tudtam,köszi!
2014. ápr. 22. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!