Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kislányom nem...

2 hónapos kislányom nem hajlandó elaludni. Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Cicizni nem akar, már jóllakott, eltol magától. Kendőt, manducát nem viseli el, kapálózik, sír benne. A karomban szeret lenni, oldalfekvésben, úgy elalszik, de amint leteszem, kinyílik a szeme és ordít. Nem hasfájós, csak álmos, de mégse alszik.

Mit tegyek? Második baba, a kisfiam simán elaludt cicin ilyenkor, most tanácstalan vagyok :(


2014. szept. 3. 12:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt. Az elején volt így és mostanra jobb lett. Azt próbáltad már, hogy más pózban teszed le aludni? Pl. nekem hason szeret aludni, de észrevettem, hogy néha igényli, hogy háton tegyem le és akkor tovább alszik Most is így volt. Háromszor tettem le hasra, rögtön felkelt. Az előbb meguntam, letettem a babakocsiba a hátára és alszik már egy órája. :) Ja és kinyitottam az erkély ajtót, jön rá a friss levegő és utcazaj van. :) Próbáld ki!
2014. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!