Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 3 hónapos és nem...

A kislányom 3 hónapos és nem hajlandó szopizni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha már a mellemet meglátja már ordít!

2013. dec. 9. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Akkor várj egy órát az etetéssel. Ha akkor is ez megy, akkor még egy órát. Előbb-utóbb megéhezik annyira, hogy szopizzon.


(Nem lehet, hogy ha nem kér tejet, akkor tápszerrel pótolod, és az jobban ízlik neki? Ha így van, akkor lehet, hogy már megtanulta, hogy sírással lehet tej helyett tápszert "rendelni".)

2013. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már vártam sokat és csak sír és sír... sírni se hagyhatóm órákon át...
2013. dec. 9. 08:41
 3/14 anonim ***** válasza:
biztos, hogy azért sír, mert éhes?
2013. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi is ezzel küzdünk, már 3 hete, most lesz 3 hónapos a babám. Nálunk eléggé összetett okai vannak, de nem tudom meddig fog ez így menni, mindenesetre még nem pótoltam egyszer sem.

1: 2 hónapos oltás napján kezdődött

2: rá egy hétre megjött a mensim, gondolom nem ízlett neki a tejci.

Azóta is sztrájkolgat. Este szinte soha nem akar szopizni, nappal így-úgy sikerül.

Ha nem akar szopni, nem erőltetem, várok vele. Ha később sem, akkor általában félálomban szoktam, olyankor hajlandó. Van, hogy sajnos cumit kell adnom neki (csak este kap), azon megnyugszik és akkor gyorsan kicserélem cicire. Nappal ébredés után azonnal szoptatok, míg nem tér teljesen magához, mert ilyenkor szépen elfogadja. Éjszaka is szoptatom, mert akkor sincs gond.

Szóval nem egyszerű, de muszáj kitartani, nem akarom, hogy tápszeres, legyen, mikor van elég tejem.

Nem lehet, hogy neked is meg fog jönni, és azt érzi?

2013. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Tejci...

Értelmes, felnőtt nők miért nem hívják egyszerűen tejnek?

Miért kezdenek a kismamák minden szót becézgetni?


20 hkm

2013. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
majd megtudod ha megszülsz, mindent becézni fogsz, én is ki voltam ezektől most meg cici van tejcike popcsi babuci stb...
2013. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Köszi 6-os:-)

Igen, így van ötöske, észre sem veszed, ez együtt jár a babázással. Nekem már 3., a két nagy után, s előtt sem volt jellemző rám.

Egyébként tök hasznos volt a hozzászólásod :-)

2013. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

2 hónapja szültem, mégsem beszélek úgy, mint egy óvodás, szóval kikérem magamnak

a tejcitől én is agyf...szt kapok

2013. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szólj, és beugrom helyette, amíg szükséges :)
2013. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozhattok, ha ilyenekbe kell itt belekötni, hogy tejci... inkább ez óvodás...
2013. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!