Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20ezer Ft értékben milyen...

20ezer Ft értékben milyen nagyobb dolgot kérnétek? Természetesen ami hasznos is.

Figyelt kérdés
Babalátogatóba fognak jönni, tehát ami szülés után kell, az már megvan.
2014. szept. 3. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Utalvány. azt el tudjátok tenni és mikor szükség lesz valamire felhasználhatjátok.
2014. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Adamo hintát.
2014. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hordozókendőt kérnek.
2014. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp a picinek akarnak venni vmit és én is ezt akarom, hisz ő kapja:) Adamo hintát azt tudnék venni egy tizesért, de albérletben nem akarjuk szétfúrni a lakást. Hordozókendőt őszi babával ki lehet használni???
2014. szept. 3. 13:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan dolog kellene, amire majd csak pár hónap múlva lesz szükség, én etetőszéket kérnék.
2014. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is etetőszéket kérnék. Első gondolatom szintén az Adamo hinta lett volna, de aztán olvastam, hogy azt miért nem akarsz.
2014. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én vásárlási utalványt kaptam, több félét is az első lányunknál.

Anyuéktól 30ezer forint értékben a C&A-ba.

Nővéreméktől 20 ezer forint értékben a DM-be.

Anyósoméktól meg 50 ezer forint értékben a Brendonba.


Mindegyiket kitudtuk maradéktalanul használni. Minden centet a lányunkra költöttünk. Nyáron született és mindegyik utalvány/kártya kiállítástól számítva 1 évig volt érvényes.

Vettem ruhákat ősszel - télen a C&A-ba. A DM utalványt egy az egyben pelenkára, törlőkendőre és bébiételre fordítottam.

A Brendonos kártyából meg etetőszéket vettünk és sok-sok apróságot.


Most a második lányomnál minden megmaradt a nagyról, így nála kartonszámra hozták a pelenkákat a rokonok.

2014. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

rezgő pihenőszéket..mindkét gyerekemnél "életet mentett"

vagy utazóágyat,nállunk ez járókaként is funkcionál a nappaliba szóval ki volt használva!

2014. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hordozókendőt vennék én is. ábrmikor születő babával ki lehet használni!
2014. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
függő hinta, etetőszék, pihenőszék, játszószőnyeg, tanuló asztal, babatornáztató vagy utalvány, légzésfigyelő, babaőr
2014. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!