Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20ezer Ft értékben milyen...

20ezer Ft értékben milyen nagyobb dolgot kérnétek? Természetesen ami hasznos is.

Figyelt kérdés
Babalátogatóba fognak jönni, tehát ami szülés után kell, az már megvan.
2014. szept. 3. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha esetlek egy fotost fizetnének. Aki majd a kicsiről készítt fotokat! De én is etetőszéket, vagy babának pihenőszéket kérnék. Vagy vásárlási utalványt.
2014. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szerintem etetőszék vagy járóka lesz. Az a baj, hogy vidéken lakunk, így itt maximum tesco-s utalványt tudnának nekünk venni. Pihenőszékünk, légzésfigyelőnk és bébiőrünk az már megvan:)

Köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 3. 18:36
 13/13 anonim ***** válasza:
én is a hordozókendőt javasolom. bármelyik évszakban lehet használni, még télen is egy bővebb kabáttal. otthonra is jó egy hasfájós babához, vagy egy nagyon ölbebabához, így házimunkázni is tud anyuka.
2014. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!