Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kislányom elég...

15 hónapos kislányom elég rosszúl eszik. Mit tegyek, hogy jobb legyen az étvágya?

Figyelt kérdés
kap Béres cseppet is. Az sem hozott sikert. A súlya korának megfelelő. pl. reggel megiszik 120 ml kakaót(persze van ,hogy kevesebbet)majd később pár falatkát vagy csak 2 szelet csirkemell sonkát persze kenyér nélkül ,egy két csík bundáskenyeret stb. ebédre talán megeszik 220g körüli főzeléket, v. levest de egymás után semmi féleképp. majd egy pár falat gyümi ,de olyan is van hogy az nem is kell. este többségében megeszik 250 ,ml bébiitalt. kb. ilyen mennyiségeket eszik. De olyan is előfordul,hogy ennél kevesebbet eszik. Rossz nézni is. Nagyon nehezen kezdi el az evést is.Másnál is van ez így?
2010. jan. 17. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

naná:))))

16 hónapos babám még kevesebbet eszik:

reggeli: 140 ml kakaós tápszer

ebéd: max. 190 g főzelék

délután kicsi gyümölcs( negyed banán, fél kivi, vagy fél üveg gyümölcs) és egy kb. 100 grammos babapuding vagy krémtúró, vagy tejdesszert vagy tejbegríz

vacsora: max. 240 ml tápszer

ezen kívül esetleg csipeget pár falat kenyeret valamivel, este, 4-5 falat.


ő is szed bérest

2010. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én isfiam is max ennyit eszik!!! (14 hós) Vagy kevesebbet... és tápszert, babatejet nem szereti, így maradt a tehéntej. Már 3 hónapja tart, szétizgultam már az agyam, de ez van... a védőnő doki nem látja ezt nagy gondnak, egyébként meg tényleg mosolygós, kiegyensúlyozott baba. Remélem idővel jó evő is lesz, mert mielőtt jöttek a fogak, szépen evett. Kitartás!
2010. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy nálatok segít-e, de az én fiamnak megnövelte az étvágyát az Aloe-Vera. igaz még csak 9 hónaposak vagyunk, de kész kínszenvedés volt az evés. most jobb.nálunk már ez is haladás. drága kicsit,mert 8 ezer egy liter,de szerintem megéri,a család többi tagja is ihatja.
2010. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó!


leírod pontosan, hogy ez milyen aloe vera?

és hogy hol lehet venni?

első vagyok

2010. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aloe vera

nekem a gyerekorvos rendelte.100%-os aloe-vera. majd megkérdezem tőle,hogy hol lehet venni.nálunk 1 hét után volt hatás.szemmel láthatóan.most is vannak gyengébb napok az evés terén,de legalább már látok valami éhségérzetet néha a fiamon.

írj priviben, addigra megkérdezem a dokit,úgyis holnap jön.

2010. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a segítséget és a válaszokat!Egy kicsit megnyugodtam.

Azóta sok anyuka mondta,hogy neki is ílyenek voltak a gyerekek.Főleg amíg a fogzás tart.

2010. jan. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!