Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a babának éjszaka szopi helyett teát kell adni éjjel és akkor abbahagyja az állandó éjszakai cicizést?

Figyelt kérdés
fél éves és 4-5 ször kel mindig cicin nyugszik meg.ismeröseim azt mondják adjak neki teát és rakjam vissza a kiságyba akkor is ha sir aztán megszokja hogy éjjel nincs tobbet evés.hagyni kell pihenni a gyomrát.
2014. szept. 4. 21:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem míg pici, addig igény szerint. 6 hósan már nem újszülött. A gyomor éjszaka másképp működik, másképp emészt. Szerintem, ha 8-9kor fekteted, 11kor etesd ha felkel. Éjjel én nem adtam. Sőt, teát sem. (Kivéve, ha oltás után lázas volt, vagy meleg)

Éjszakai etetésről jobb leszoktatni. Mi sem eszünk este. Fájhat tőle a pocakja. Sőt a tej is megáll a gyomrában este, fájhat tőle ahasa!

2014. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én hülyeségnek tartom. Mondjuk nem lehet a foga miatt kel annyiszor mert fáj neki?? Nem hiszem h mind a 4-5x enni kell fel.
2014. szept. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló!mire irod hogy "nem semmi vagy"???szerinted ezt én csinálom hogy ennyit kel vagy én vagyok a hibás?szerinted nekem ez tetszik??
2014. szept. 5. 07:40
 14/20 A kérdező kommentje:
egyébként könnyü mondani hogy hagyd sirni nel neki.ha éhes addig ordit amig nem kap.és akkor egész éjjel nem alszik az egész család
2014. szept. 5. 07:44
 15/20 anonim ***** válasza:

kamu kérdés....

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


3. válaszoló írása után jött fél órára rá ez a kérdés... jó szórakozást kérdező.. :)

2014. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mondom hülyeség ne hagyd sírni .. ne legyen fennt mindenki... biztos a foga fáj és a cicin nyigszik meg és nem eszik ő 5x éjszaka... egész nap esznek 5x úgyh biztos nem eszik csak éjszaka 5x ahhoz akkor elég ducinak kéne lennie mert akkor kb vagy 10x eszik egy nap az batomi sok lenne es elég nagy súlya lenne akkor.

Próbáld meg bekenni az ínyét v adj neki este fájdalomcsillapítót, de én először csak vmi zsibbasztóval megpróbálnám bekenni az ínyét és ha ah után megnyügszik lassan akkor nem éhség miatt kel.

2014. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15-ös!azt a kérdést nem én tettem fel!!!miért szórakoznék szerinted nekem nincs más dolgom vagy nem lenne jobb programom mint kamu kérdéseket feltenni??sokszor le vagyok döbbenve hogy milyen emberek vannak!nincs elég bajom a fél éjszakát fent töltöm és akkor még van kedvem meg idöm kamu kérdéseket feltenni.
2014. szept. 5. 09:21
 18/20 anonim ***** válasza:

én sem értem a 15-öst, és akkor mi van, ha e kérdés kapcsán másokban felmerülnek még kérdések? mitöl lenne már ez vagy az a kérdés kamu?...h.ülye.


egyetértek az ismerösökkel, és azokkal is, akik azt irták a foga miatt sirhat éjjel. védönö, orvos mit mond erre, hogy éjjel 4-5ször kel?

2014. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi 16-os ! képzeld nálunk nagyon gáz a védönö soha nem volt még itt.ha felhivom azt mondja biztos fáj a hasa espumisan.fel se hivom.nem érdekli.az orvos azt mondja hagyjam sirni.azt mondja meg kell szokni a gyereknek hogy nem az van amit ö akar.tanácstalan vagyok nincs kihez fordulnom.apuka se alszik nem tud dolgozni.kap lefekvés elött nurofent bekenem az inyét géllel mindig és még chamomilla homeopátiát is kipróbáltam !semmi!
2014. szept. 5. 09:30
 20/20 A kérdező kommentje:
vagyis köszi 18-as azt akartam irni!
2014. szept. 5. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!