Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy szellem...

Lehetséges, hogy szellem miatt sír egész nap, és nyugtalan éjszaka is a kistesóm?

Figyelt kérdés
Nemrég, egész pontosan 1 hónapja született meg a kistesóm. Eleinte semmi probléma nem volt vele, elvolt, mindent úgy csinált, ahogy azt megszokhattunk már egy pár hetes csecsemőtől. De már lassan egy hete minden nap sír és sír, nem igazán tudjuk megnyugtatni, maximum 1 órára. Éjszaka sem alszik a legjobban, nyűgös, forgolódik , pityereg. Fáj sokat a kis pocija, különböző szirupokat adunk neki, amik segítenek is neki, tud kakilni is, éppen ezért nem értjük, hogy miért sír ennyit. Álmos, mert már olyan nagyokat pislog, de nem tud aludni. Sokszor már annyira sír, hogy alig kap levegőt. Nem hiszti sírás, mert azt már tudja egy 3 gyerekes anya milyen, nem is azért van, mert el lenne kapatva. Mind a kettő teljesen nyílvánvaló. Nemrég észrevettük, hogy miközben a pelenkázón feküdt, hiába beszéltem neki miközben mellette álltam, egyfolytában felfelé bámult és a feje föé nézelődött. Amikor a béby hordozóval a soba közepén lévő dohányzóasztalra tettünk, beszéltünk neki, akkor is arra nézelődött, teljesen kicsavarva magát, amerre akkor, amikor tisztába tettük. A babaágya pont a pelenkázó mellett van, a sarokban, amerre bámulni szokott. A házban lőttünk lakó család nagymamájának ott volt az ágya, ott halt meg. Lehetséges, hogy az ő szelleme lenne ott? Anya kinevetett, amikor mondtam neki ezt, apa kicsit komolyabban vette de most nem tudom mit gondoljak. Segítsetek már kicsit legyetek szívesek. De az olyan válaszokkal, hogy szellemek nem léteznek, ez hülyeség mellőzzetek, köszi.

2013. dec. 22. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Te jó isten a jóslat beteljesülni látszik, ő a kiválasztott! Vidd el mielőbb egy tibeti fekete-mágushoz aki leszedi róla a rontást aztán szerezzétek be 5 kecskének a szívét melyet június 8.-án bele kell hajítanotok a végzet hegyének tüzébe,hogy elzárhassátok a szellemet.
2013. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100 százalék, hogy szellem. A helyetekben szólnék Buffynak (a vámpírok réme). Ő sokat harcolt különböző démonokkal és egyéb sátánfajzatokkal.
2013. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KiSeM ***** válasza:
biztos rota vírus
2013. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tuti hogy szellem!miért nem cseréltek szobát a kis babával?
2013. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem szellemeket lát, egész egyszerűen szeretné, hogy kézben legyen. Fáradt, mert a kisbabák nem tudnak maguktól elaludni. szerintem ezt a kérdés inkább a gyereknevelés oldalon tedd fel, ott gyakorlott anyukák adnak választ a csecsemőgondozással! És igen, hiába van édesanyádnak 3 gyereke, bizony ahány gyerek annyi féle. szerintem ő más, mint ti, nem akar aludni, társasága vágyik. ( Ennyi idős kisbaba csak kb. 30-40 cm-es távolságra lát.)

Persze ha nagyon hiszel ebben a szellemes dologban, úgysem győzhetlek meg. De, ha már azt gondolod, hogy a kistesód fél, akkor amikor csak tudod, vedd fel a kezedbe, mert nálad, vagy másoknál biztonságban érzi magát a szellemmel szemben!

2013. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szellemek nem léteznek, ez hülyeség. Ezt a kistesód érdekében mondom.
2013. dec. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szellemek igen is léteznek! Mégpedig te is láttál mert a gyerekek egy bizonyos korig látják a szellemeket, de aztán arra tanítják őket, és bebeszélik nekik, hogy szellemek nincsenek, és onnantól kezdve mivel már a szellemekben való hit sem erős, nem látjuk őket.. De van akiből nem beszélik ki, ők azok, akik felnőtt korukban is látják őket..
2014. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak hasfájós, és ezért sír állandóan. A babák sajnos nem tudják elmondani mi bajuk, ha valami nem stimmel sírnak.

Viszont a szellemekben is hiszek, és sok olyat hallani hogy a gyerekek látják a szellemeket sőt beszélni is tudnak vele.

2014. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!