Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik neveket valasztanatok?...

Melyik neveket valasztanatok? (Angol nevek, angol apuka, London mellett elunk)

Figyelt kérdés

Lanynevek:

Aisha, Ashley, Dalia, Eliza, Esther, Isabell, Kendra, Londa, Naomi, Polly, Rose, Sonia, Viola


Fiunevek:

Alexander, Bradley, Brandon, Damian, Darius, Hayden, Ivory, Jasper, Johnathan, Martin, Nathanial, Scott, Wade, Zachary


2014. jún. 23. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Dalia (bár ez így magyarul kimondva furán hangzik, de nekem egy filmben nagyon megtetszett anno ez a név), Rose, Naomi a felsorolt lánynevek közül a legszebbek szerintem. Férfiben pedig az Alexander, Johnatan, Nathaniel és Zachary (ez utóbbi pedig egy könyv főszereplője miatt a kedvencem!:))
2014. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

A vezetéknév is fontos lenne a választás során, úgy könnyebb nekünk is szerintem :)

Ami nekem tetszik, az a Dalia, Sonia és az Esther, az olyan régies, viktoriánus korinak hat, szóval nekem nagyon tetszik.:)

Fiú nevek közül a Jasper, Wade és Zachary tetszik, de a Darius is egészen jó, bár picit olyan arisztokratikus.:) Ha sikerül dönteni, írd meg mindenképp :)

2014. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Eliza vagy Isabell

Wade

2014. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

A fenti női nevek közül nekem az Eliza a kedvencem (Austen-rajongó vagyok :D). De a Viola se lenne rossz, már csak azért sem, mert az ugyanígy jelen van a Magyar Utónévkönyvben is.


Fiúnevek közül nehezebb lenne választanom. Talán a Wade, hangzás alapján.

2014. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Bocsanat, a vezeteknev lemaradt: Ross

A rovid vezeteknev miatt arra is gondoltunk, hogy 2 nevet adnank a picinek pl. nekem a kedvencem: Bradley Wade Ross :)

Ha gondoljatok, ilyeneket is irhattok!

Koszi az eddigi valaszokat!

2014. jún. 23. 22:36
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Lány: Aisha Kendra Ross :)


Fiú: Nathaniel Wade Ross :)


Irigyellek Titeket, sokkal jobban tetszenek nekem az angol/amerikai nevek :(:)

2014. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Ashley & Jonathan
2014. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Ashley, Hayden
2014. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Eliza,Polly

Damian,Jonathan,Nathanial.

2014. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Fiúnak szerintem tökéletes a Bradley Wade Ross. Kislánynak vagy Eliza (szintén Austen rajongó:D) vagy Naomi (kislányom Noémi:D:D). Ashley is tetszik, de fiúnak:D:D
2014. jún. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!