Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan állítsam át kisfiam...

Hogyan állítsam át kisfiam napirendjét, hogy ne szenvedjen?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdjük a bölcsit, szóval 7kor max. már fel kell majd kelnie. Eddig (ugye főleg nyáron, amikor későn világosodott), este 9 körül feküdt le és reggel 9-ig aludt. Délután 1-től is alszik 2 órát. Már egy hete próbálom fokozatosan előrébb húzni a fektetetést, hogy korábban is keljen, de így is ugyanakkor kel. Most ott tartunk, hogy 8-kor lefektetetem, és sír fél 9ig, elalszik, de reggel ugyanúgy 9kor kel fel.

Van valami tipp? Vagy hagyjam ezt, keltsemelső nap, és úgyis kidől majd este korán, és át fogunk állni lassan?



2014. szept. 4. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell húzni. Felkelted reggel es kesz. Majd megszokja.
2014. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ovi miatt kellett nekem is 1,5 , és 3 évesemet átállítani - ők is 9körül keltek, este 10körül aludtak el. Másfél hét alatt értük el a 7 órás kelést, én reggel ébresztgettem őket korábban, így az esti alvás is szépen előrébb jött... fél óránként keltettem őket korábban, s 2-3 naponként hoztam előrébb a kelést... tényleg nagyon hamar átálltak, maguktól ébrednek reggel... szerintem ne az esti elalvást akard előrébb hozni, csak nyüglődés van belőle , inkább az ébresztéssel próbálkozz.
2014. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisfiam ha este 7kor, ha 8kor, ha 9kor fekszik le akkor is 7ig alszik reggel. Nincs semmi baja tőle, nem nyűgösebb, max jobbat alszik napközben.

Ha fokozatosan akarod átállítani, akkor holnap reggel keltsd fel fél9kor, utána 8kor, utána fél8kor. Majd megszokja, valsz este hamarabb elfog aludni.

2014. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!