Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran felejtitek el...

Milyen gyakran felejtitek el a D vtamint adni a babának? (Vigantol olajat)

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán fordul elő,de volt mér,hogy egy nap kifelejtettem.Következő nap két cseppet adtam.
2010. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig szinte sosem felejtettem el, de azóta......
2010. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordult már többször is :(

Amíg az a másik fajta üvegcse volt, kérdeztem a dokit, hogy hogyan lehet ebből egyetlen cseppet adni, mert nekem hol egy se jön, ha meg megindul, akkor meg több is. Akkor a doki azt mondta, emiatt ne aggódjak, ha több ment, akkor annyival később adjak neki újra, de úgy is csinálhatom, hogy a hét egy napján 7 cseppet adok neki.

Az újfajta üvegnek pipettás teteje van, így könnyű számolni a cseppeket, mégis megmaradtam a 7 cseppes megoldásnál. :)

2010. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A D vitamin fontos szerepéről ír az alábbi cikk,

én sem felejtem el beadni neki, sőt minden gyereknek és felnőttnek és kismamának! kéne szednie rendszeresen.


Nagyon érdekes dolgok vannak benne, olvassátok el, ha ráértek!



[link]

2010. jan. 18. 11:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindi uabban az időben adom, így nem marad el.
2010. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy a 7 cseppes megoldás nem túl biztonságos. Nem is értem orvos, hogyan javasolhat ilyet.


Nem kioktatni akarok csak az erről szóló beszélgetést már hallottam a tévében és végre ennek az úriembernek (Szende Gábor)a beszélgetését megtaláltam írásos formában.


Megdöbbentő, hogy pl az influenza ellen a legjobb szernek tekintik, mégis orvosok milliói a vakcinákat szurkálják. Abban több pénz van. :(

2010. jan. 18. 11:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a gyermekorvosomat és SZIGORÚAN MEGTILTOTTA azt, hogy egy héten egyszer 7 cseppet adja a babámnak. Minden nap kell egyet vagy kettőt (orvos állapítja meg), sőt ha elfelejtettem, azt mondta, hogy másnap se adjak duplát. Szerinte súlyos következményei lehetnek, ha valaki egyszerre 7 cseppet ad az olajból.
2010. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekünk azt javasolta a doki, h mindig ugyanakkor adjuk neki. mi lefekvés előtt adjuk, így nem felejtjük el, már szertartás. mondom, h vitamin, és nyitja a kis száját. a Zymafluorral voltam így, pedig azt ebédnél kapja. de annál pedig szól, ha elfelejtem, mert mindig odaadom a dobozt játszani :D
2010. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miért mivan ha többet kap? mi lesz a babával akkor??
2010. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én el szoktam felejteni, így 3-4 naponta kap 3-4 cseppet a babám. 13 hónapos, nem volt még beteg, még megfázva sem.

A leírásban ott van, hogy nem muszáj a napi 1 csepp, hanem össze lehet vonni. Legalábbis úgy emlékszem.

2010. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!