Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor jön/ jött a kistesó?

Kinek mikor jön/ jött a kistesó?

Figyelt kérdés

És mit szóltatatok????

Ha nem terveztétek??? hós a kisfiam és már meg volt 2 szer egyszer november 25.-én utána dec21.-én

tápszeres a babám lehet terhes vagyok???


2010. jan. 18. 13:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
4 hónapos,megszakítással védekezünk!
2010. jan. 18. 13:50
 2/16 A kérdező kommentje:
bocsi ez nem egyértelmű mármint a kisfiam 4 hós:)
2010. jan. 18. 13:51
 3/16 anonim válasza:
ha menstruáltál akkor bizony lehetsz terhes.esetleg van jele?nálunk októberben volt 3 a nagyfiam a kicsi pedig most decemberben született mindkettőnél terveztük.amúgy gyógyszrrel védekeztünk.
2010. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

lehet, hogy terhes vagy. ha igen, akkor az húzós lesz. nekem most 13 hós akislányom, de ha itt bömbölne még egy..... fú. :)

amúgy én szeretnék most a jövő hónapban próbálkozni, már rég van menzeszem, pedig még szoptatok, hátha egyből sikerül, mint az első. :) de az azért nagyobb korküllönbség lenne.

Lenne segítséged? nagyi vagy valami? mert akkor talán könnyebb, nekem nincs.

2010. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

a mellem az feszül, de ez leheta mensi miatt is.

Hát remélem nem vagyok az ilyen hamar nem terveztük

de akárhogy is számolom meg kellet volna jönnie

2010. jan. 18. 14:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném ha 3 éves kora előtt tesó jönne. Lusta vagyok én ehhez:)
2010. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
van a szüleimmel élek me g a párom is sokat segít mindenbe ha itthon van nemdolgozik pelenkáz stb...
2010. jan. 18. 14:06
 8/16 A kérdező kommentje:
ne is idegesítsetek 2 szer sexeltünk csak, én se terveztem 2. babaót egy jó darabig 5 év múlva gondoltam
2010. jan. 18. 14:07
 9/16 anonim ***** válasza:

14 hónap van a két picikém között... Nem mondom, hogy nem nehéz, de hihetetlenül imádom az anyaságot, a piciket és ezt az egészet! Fantasztikusan jó dolog, és ha tehetném, mégegyszer így "csinálnám". :)

Először iszonyatosan betojtam, és megrémültem, hogy alkalmas leszek-e erre a nehéz feladatra, fogom-e bírni, sajnáltam a "nagyobbikat" hogy olyan kevés időt tölthettem csak vele, de mindezek a gondolatok hamar ellszálltak, és hihetetlenül boldogok vagyunk, hogy így alakult :). A gyerekek is szeretik egymást.

Ha újra babás vagy, sok erőt és kitartást hozzá, nem fogod megbánni :)

2010. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jesszus pepi lehet hogy csak nem állt be még mert volt olyan hogy a novembei után vagy még egy két napra meg jött ezt 2 xer csinálta de a decemberi az normális volt
2010. jan. 18. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!