Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél gyorsan jött a kistesó...

Akinél gyorsan jött a kistesó hogyan alakultak a dolgok? Kb másfél év a két kicsi között. Mit szóltak a rokonok és a barátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

nálunk 18 hónap lesz a gyerköcök közt, hát az elején mikor megláttam a tesztet majdnem sírva fakadta, de pár nap múlva már pozítivan fogtam fel a dolgot, most már 11 hetes terhes vagyok és alig várom, hogy megmozduljon.

a rokonok barátok közt volt aki örült, aki irigy volt, volt olyan aki kiakadt de egyik sem érdekel én és a párom örülünk neki és várjuk ez a lényeg

2009. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy kislanyom van, de szerintem is nem szamit hogy mennyit a korkulombseg, ne foglakozz senkivel, orulj neki.Gondolj bele hanyan vannak akik szeretnenek babat es nem lehet.Ugyhogy te orulj, mert neked neked ketto lesz.Konnyu varandosagot!
2009. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 15 hónap lesz a gyerekek között, én így is szerettem volna. Már várom, hogy megszülessen és hogy ő is elkezdjen mászni. Álítólag akkor már jól eljátszanak egymással a gyerekek. A környezetem véleménye változó volt, de ez nem az ő dolguk, hanem a miénk.
2009. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 21 hónap lesz a 2 gyerek között és a legtöbb ember kiakadt ezen, pont akiktől nem vártam volna. Érdekes, pedig jómódúnak mondható család vagyunk, furcsállottam is a hozzáállást. Egyébként tervbe is kb. ennyi idő volt és mondtam is még előtte, hogy kb. így szeretnénk mégis lehasaltak rajta, meg megy a "fúú de szar neked" ... (???)
2009. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanaz mint az előzőnél. 21 hó lesz köztük, két fiú. Apósomtól azóta, hogy tudja, hallgatjuk az "úgy kell nektek" dumát, gratuláció helyett is, de nem érdekel. Náluk 8 év volt a férjem és öccse között, szerinte "így lehet felelősségteljesen gyereket vállalni". Hát a férjemnek szerencsére más a véleménye, úgyhogy beterveztük két év korkülönbséggel. Eleinte biztos nehéz lesz velük (aggódom én is már előre) de hosszú távon jobb ez így, közelebb fognak állni egymáshoz,jobban el lesznek együtt.
2009. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Röviden annyit mondanék, hogy kinek mi köze hozzá? Ha Nektek jó így, akkor ki másnak van hozzá joga, hogy beleszóljon? Szeretem a szüleimet, tisztelem párom szüleit, de nem hagynám, hogy bármelyik is beleszóljon. (Szerencsére nem is teszik.) Távolabbi rokon, vagy barát meg aztán végképp ne szóljon bele a személyes döntésbe. (Jó, tudom, sokszor nem saját döntés, de akkor is.)


Örüljenek a sikereteknek, mert manapság annyi pár hiába vár babát. Ha meg "beszól", az vagy féltékenység, vagy bunkóság.

2009. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!