Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veletek is előfordul hogy az...

Veletek is előfordul hogy az éjjeli szoptatás után nem akar visszaaludnu?

Figyelt kérdés
8 hetes a babám, eszik este 10kor meg éjjel 3 körül. ilyenkor szopi közbe mèg bágyadt, de amint végzett el kezd pörögni, kalimpalni, nagyokat vigyorog, sötétben, akár a fehér falon is vagy bármin, mintja játszani szeretne. de mivel napközbe ugyanezt csinalja es napi 8 órát alszik 15 helyett, baromi jó volna ha ilyenkor még aludnank, nyilvan én is baromi fáradt vagyok emiatt. veletek is van ilyen? hogyan tudjatok lenyugtatni? hiaba rakom a.kisagyba sötetbe, csak dobalja magat.es egy idò utan nyüszit hogy foglalkozzak vele. nem alszik el magatol, cicit se fogadja el.
2014. szept. 9. 04:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős a helyzet! Mi 2,5 hónaposak vagyunk...
2014. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is. Hajnalban szopizik, picit bealszik, majd kipattan a szeme, gagyog és mosolyog a csillárra, meg beszél neki. Én nem szólok ilyenkor hozzá, nem kezdek el vele játszani, mert akkor megszokja, hogy ilyenkor is játszunk. Felveszem, büfiztetem, sétálok vele befelé fordítva. Van hogy nem tetszik neki, hogy altatom, de akkor sem hagyom nézelődni, játszani, mert akkor tuti mindig igényelni fogja. Ha picit később ébred(tehát nem hajnal 3 vagy 4), hanem 5 vagy 6, akkor persze már engedékenyebb vagyok én is, mert szoptatás végére szinte már világos van és van, hogy olyankor már vissza sem fekszem. De nem tudom, hogy hogy altathatnám ilyenkor könnyebben vissza.
2014. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!