Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordul nálatok, hogy éjjel...

Előfordul nálatok, hogy éjjel szoptatás/ büfiztetés alatt elalszotok?

Figyelt kérdés

5 hetes a kislányom és egy-két hete rendszeresen elalszom vele éjjel. A franciaágyunkban szoptatok. Mire magamhoz térek eltelik két óra, behelyezem a kiságyába, de rendszerint felébred. Ez a két óra alvás nem igazán pihentető számomra... meg a felébredése utáni ismételt altatás se.

Tegnap megembereltem magam és járkáltam büfiztetés közben. Így nem is aludtam el. :)

Viszont a járkáláshoz se akarom szoktatni a babát. Ha nehezebb lesz, akkor már problémás cipelni.

Kíváncsi vagyok más hogy van ezzel.


2010. ápr. 14. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy elaludtam, de hányszor, de nekem is rossz volt, meg a gyereknek is, aztán azt csináltam sokáig, hogy amikor cicizés közben elaludt átcsempésztem az ágyába, ez jó is volt 6 hós koráig, aztán óránként felébredt, sehogy sem volt jó neki, pedig már elkeseredésünkben mindent próbáltunk (közöttük, babakocsiban, járkálva), de semmi és akkor az Aludj jól gyermekem módszer szerint csináltunk 2 napot és a 3.ra már 0 sírással elaludt és átaludta az éjszakát. na jól előre szaladtam, csak gondoltam tudd, hogy az alvásotok is folyton változni fog, de próbáld magadnál tartani az irányítást, tudom nehéz. kitartást!
2010. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 9 hós és még mindíg így vagyok, eleinte én is felkeltem és ültem vagy járkáltam, de ettől annyira kidőltem, hogy egy idő után maradt a fekve szopizás és persze a bealavás. Ő is felébred ha visszateszem, de csak kicsit hüppök és alszik tovább. Próbáld meg, hogy hagyod kicsit, perzse nem annyira, hogy felébredjen. Szerencsére már "zavarjuk" egymást, ha mellettem alszik, mivel Őurasága hason szeret aludni pár hete és így nem tud megfordulni valamint mászik még álmában is és ha velünk alszik ez nem megy ja és ő szinte soha nem böfizik így letettem arról is.

Kitartás neked!

2010. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szió!

5 hetes a kisfiam,és ugyanebben a cipőben járunk.Még nem sikerült semmilyen napirendet kialakítani.Igény szerint szopizunk,nappal nincs gond,de éjszaka bealszunk...

Volt olyan hogy a hasamon aludt másfél órát,és persze vele együtt én is...

Próbálok nem stresszelni,biztosan alakul a helyzet!

Segíteni nem tudtam,talán nyugtatni igen,hogy van sorstársad!!!Jó babázást,sok boldogságot!

2010. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is rendszeresen elaludtam és sose büfiztettem így éjjelente, viszont kipihenten keltünk mind a ketten, mert meg se próbáltam felzavarni az álmából. 3 hos kora óta magától egyedül elalszik este, nem lett hátrány az első honapok együtt alvása. ne aggódj te se, aludjatok jót
2010. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen előfordult.Most 16 hónapos és a földön alszunk egymás mellett.Nekünk így alakult,és így a jó.Ami a büfizést illeti egyszerűbb ha a válladra fekteted és simogatod picit meg ütögeted a hátát,te közben ülhetsz is, és nem kell járkálni.Szopiztatás közben a baba könnyebben elalszik,és te is.Nekünk egy lenyitható oldalú kiságyunk volt.Este csak magamhoz húztam ,szopizott,mindketten elaludtunk,és reggeli ébredésünkkor büfizett csak.Szerintem nagyon ügyes vagy,és következetes.
2010. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel. Biztos, hogy még alakulni fog az alvás/ altatás technikája. Remélem jó irányba! :)
2010. ápr. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!