Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt akinek az espumisan és...

Volt akinek az espumisan és az infacol nem vált be, de a sab simplex igen? (hasfájásra természetesen)

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 4 féle "csodaszert" próbáltam, nagyon hasfájós volt a kisfiam. Nekem talán a Bio Gaia segített valamicskét, még az vált be legjobban. Inkább kinőtte a hasfájást, 3 hónaposan mintha elvágták volna.
2014. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Biogaia-val kezdtük. 2 hétig adtam neki nem használt semmit sajnos. Az espumisan talán egy icipicit, de 1 hét után kezdődött előröl a nagy szenvedés. :/ Most papaverines görcsoldót kap. Szart sem ér.. 5 hetes
2014. szept. 9. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Sajnálom, hogy "szart sem ért" hogy idézzelek. Segíteni próbáltam, nekünk még talán az vált be, de kinek ez-kinek az...

Mi is megszenvedtünk a hasfájással, azt tudom mondani amit először, valószínűleg ezek a szerek nem sokat használnak, majd kinövi.

Kitartás!

2014. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első babámmal már átszenvedtünk majdnem 4 hónapot a hasfájással. Most ezért keresek gőzerővel valami megoldást, mert még csak 5 hetes és reménykedem, hogy mielőtt "kinőné" hátha megtalálom azt ami nekünk jó lehet. Köszönöm hogy segíteni akartál.
2014. szept. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!