Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek tetszik a Bence név?...

Nektek tetszik a Bence név? Nem túl gyerekes?

Figyelt kérdés

A Dávidon gondolkozunk még. Az kicsit erős viszont. Nektek melyik tetszik? Nagy favoritom a Bence csak felek hogyha komoly felnőtt lesz majd furcsa lesz. vagy nem? :)

Mi a véleményetek?



2014. szept. 9. 22:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Minden második kisgyereket Bencének hívnak... Annyi szép név van, miért nem keresel valami ritkábbat?
2014. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyakori, de szerintem a Bence szebb mint a Dávid. Gyereknek és felnőttnek is jól áll.
2014. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

most nagyon sok a Bence, tizen éve lett top név. szóval mikor a te gyereked felnőtt lesz, addigra annyi felnőtt Bence lesz, hogy nem lesz már fura. mondjuk most se.

nálunk a családban is több Bence van, én inkább ezért nem választanám ezt a nevet

2014. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mind a kettő szép név. Nekem a Bence jobban tetszik egy kicsivel talán. Az egyetlen amiért nem adnám, hogy a már vagy 10 éve a leggyakrabban adott fiúnév. A Dávidot meg nem tudom hogy lehet becézni, valószínűleg sehogy, de attól még szép. :)
2014. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A Bence valahogy szimpatikusabb név (nekem legalábbis), szóval erre szavazok. Illik felnőttre és gyerekre is egyaránt. Lehet, hogy sok Bence van, de ha nektek ez tetszik és ez nem szempont :).

A Dávid tényleg kicsit erős névnek tűnik és az is elég gyakori.

A kettő közül inkább a Bence...

2014. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából nem fontos nekünk, hogy ritka legyen. A Bence sem azért tetszik mert túl gyakori, hanem mert tetszik. :)

Remélem nem lesz majd furcsa ha egyszer Bence bácsi lesz! :) Még nem teljesen tudunk dönteni, de várom még a válaszokat. Köszönöm az eddigieket mégegyszer!

2014. szept. 10. 19:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyerekes név a Bence, nekem nagyon tetszik a hangzása. Sok boldogságot és jó babázást!:)
2014. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!