Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert csak cumisüvegből...

Tápszert csak cumisüvegből lehet adni a babáknak?

Figyelt kérdés
Pohárból vagy kiskanállal szokta valaki tápszerrel etetni a babáját? Nem szívesen szoktatám rá a kislányomat a cumisüvegre... Melegíteni kell a bekevert tápszert? Ha otthonról elmentek, hogy oldjátok meg az etetést tápszeres babáknál?
2008. aug. 8. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodtan add a bébinek pohárbol, a legjobb a pici szájukhoz a régi fajta kávéspohár abból szivesen esznek.Kicsit hosszadalmasabb mint cumisüvegből de megéri hogy nem szokoik rá .Az újszülöttön is igy etettük őket.
2008. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és melegiteni kell persze.
2008. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. az én két gyerekem tápszeres. nem muszály a cumisüveg, de időt spólol meg vele az ember. ha melegíted, mikróba soha ne tedd be az elkészített tápszert, mert sok értékes anyag távozik. tedd az üveget melegvizes edénybe. elkészített tápszert fél órán belül használd fel. ha úton vagytok, legegyszerűbb az olyan termosz ami télen a meleg, nyáron a hideg ételt/ vizet biztonságosan tárolja. pl avent
2008. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos lehet pohárból etetni, de a cumisüveg egyszerűbb és praktikusabb főként ha úton vagytok. A tápszert én mindig meg szoktam melegíteni itthon cumisüveg melegítőben, ha úton vagyunk akkor pedig külön a cumisüvegben viszek vizet kimérve és egy kis tápszertartó dobozban a vízhez kiadagolt tápszert. A melegítést meg vagy megoldom a cumisüveg melegítővel ami szivargyújtóra is csatlakoztatható vagy valahol ahol van mikró megkérem hogy melegítsék meg nekem.
2008. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 9. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!