Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes babáknak adtok néha...

Anyatejes babáknak adtok néha cumisüvegből enni? Kinek mi a tapasztalata valóban leszokik a ciciről ha cumisüvegből is kap? Lassan egy hónapos a babuka.

Figyelt kérdés
Mindenki óva int, hogy cicin kívül kapjon cumisüvegből. De nagyon nehéz mert változó időközönként eszik és nem tudok még egy bevásárlást se betervezni mert hiába vigyáznak rá nem tudják megetetni ha felébred. Ti ezt hogy oldottátok meg?
2009. jún. 15. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

nálunk az első hónapban volt egy kis mizéria a szopizások miatt. Nagyon sárgán jöttünk haza és sokat aludt/kifáradt és nehezen szopizott. Ekkor cumisüvegből kapott naponta legalább 2x.

Szerintem egy jól szopizó babát nem ront el egy kis cumisüvegezés. De vannak már olyan cumisüvegek, amik a mam cicijét utánozzák. Max. figyelj arra, ha cicizik, akkor jól kapja be a melled. Aztán ezt szokja meg.

Lehet, hogy a szopizások előtt ez a figyelgetés egy kicsit macera, de megéri.

Mi már nem iszunk cumisüvegből. Csak akkor ha megyünk valahova, ahol nem tudom megszoptatni.

Sok sikert!!

2009. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem szinte minden nap 2-3 óra hosszára otthol kell hagynom a babámat. Ilyenkor fejek le tejet, és ha igényli a nagyi megeteti cumisüvegből. Ez így megy már 4 hónapja, és semmi gond a cicizéssel. Lehet,hogy nálunk az is szerepet játszott, hogy nagyon sokáig csak bimbóvédővel volt hajlandó szopizni, ami lényegében nagyon hasonlít a cumihoz. Mára már azt is elhagyta, és nagyon ügyesen szopizunk:-)
2009. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is el kell, hogy menjek itthonról időnként, ilyenkor az előre lefejt tejet kapja cumisüvegből, eddig semmi gond sem azzal sem a szopival.

Egy 2.5 hós bébi anyukája

2009. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon bíztatóan hangzik. És egybehanzó :-) most megkönnyebbültem. Meg fogjuk próbálni. Köszi a segítségeteket!
2009. jún. 16. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!