Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos kisbabám székletében,...

3hónapos kisbabám székletében, pici piros valamit láttam, olyan mintha vér lenne. De csak tejet és tápszert kap.2x volt ilyen tapasztalatom. Mi lehet? Orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jelezd.Nem biztos,hogy baj van,de jobb ha orvos is tudja.Nem lehet,hogy csak valami szösz,amit esetleg lenyelt?Ha vér,akkor mindenképp szólj,és megvizsgálják.
2010. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi ugyanígy voltunk.Délben azt hittem rosszul láttam, 18 órakor már sokkal több volt a vér.Rohantunk az ügyeletre.Megvizsgálták, mert az több dologtól is előfordulhat.Rögtön vérvétel, uh, röntgen.Egy hétig nem jöhettünk haza.Ő is csak tejet, tápszert evett.

Mutasd meg orvosnak!

2010. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20:27-es vagyok.Nem volt véletlen szorulása?Vizsgáld meg a fenekét, hogy nem repedt-e szét véletlen ott egy picit a bőre.Az is lehet, hogy csak attól volt.

Ha több vér jelentkezne, és viszed dokihoz, akkor vinni kell az utolsó véres székletes pelust is.

Még annyi, hogy ez lehet pici fertőzéstől, tejallergiától, bélrendszeri problémától.Ezt a doki sorolta, amikor bementünk a kórházba.

Szorítok, hogy többé ne legyen!

2010. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Néha nehezen tud kakilni, de nem kemény a széklete. Hőmérőztem a popsiját, hogy segítsek neki, lehet, hogy attól...

Most már nem fogom az tuti...

És a kórházban mit mondtak? Mitől volt?

Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 18. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyerkőcöm allergiás lett:(
2010. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!