Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amíg anyatejes, adni kell...

Amíg anyatejes, adni kell neki a k, d vitamint pluszba. és ha pótolva van néha néha, amiben van k vitamin?

Figyelt kérdés

az orvos nem akarja hogy adjam.

de van hogy egésznap egyszer pótlok csak..

a d vitamint azt felírja viszont..


2014. szept. 10. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A Vigantolt adni kell tápszeresnek és anyatejesnek egyaránt, a K vitamint úgy tudom akkor nem kell adni, ha nagyobb részt tápszeres a baba. Szerintem nálatok kellene, ha ilyen kevésszer kell pótolnod.
2014. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor jól gondoltam én...
2014. szept. 10. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védőnő, hogy ha nincs pótlás vagy kevés, akkor kell a k vitamin egy héten 1X!
2014. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a D-vitaminból napi 1 csepp a K-vitaminból viszont havonta 1 ampulla!
2014. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondtak amig a tapszer-anyatej aranya.nem haladja meg a fele-felét - vahyis amug nagyobb reszben anyatejes mint tapszeres, addig kell neki mindkettő. ha tapszer aranya nagyobb, akkor csak a k vitamin nem kekk, d akkor is kell. nekem igy mondtak.
2014. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akkor majd másik ovossal felíratom

amúgy nekem is ampullás havi egyszeri Konakion a neve

2014. szept. 10. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, az én kislányom fél éves, most hagytam abba neki a konakiont. Múlt héten voltunk státusz vizsgálaton, azt mondta a védőnő, hogy ne adjam neki már, mert a zöldség-gyümölcsben van annyi k-vitamin amire a szervezetének szüksége van. Én adok a kislányomnak már almát, barackot, sütőtököt, répát, krumplit húst, így nincs szüksége a havi egy konakionra. Anyatejes amúgy.

D-vitamint minden nap kap.

2014. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!