Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok reggelire kenyéren...

Mit adhatok reggelire kenyéren és joghurton kívül 11 hós babámnak? Egyiket sem eszi meg

Figyelt kérdés
Kész cirkusz a reggel.Adok neki mindig kenyérfalatkákat,de csak köpdösi ki.Se sajt,se túró,és ki is fogytam.Tejpépet este kap.Gyümit uzsira,a reggelivel vagyok bajba. Segítség

2014. szept. 10. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kalács kis vajjal, talán könnyebben csúszik, mint a kenyér. Én fiam túrórudi-függő, azt eszi reggelire.
2014. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyrészt tápszert iszik. Csipeget mellé abból, amit mi eszünk, de nem attól lakik jól.
2014. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kkakukkfű ***** válasza:
100%
Köleskása, zabkása aszalt gyümivel, vagy csak magában. Anyatejet kap még? Ha igen, nem aggódnék, majd eszik, ha megjön a kedve.
2014. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen picinek még kell reggel-este az anyatej vagy tápszer. Nekem a lekisebbem most 13 hós, reggel felkeléskor bevág egy cumisüveg tápszert, aztán mikor mi is reggelizünk, eszik velünk. Mindent megeszik amit mi, de csak csipeget, kóstolgat még. Egy ilyen picinek még legyen a reggeli tejalapú, napközben már jobban elfogadják a szilárd ételt.

És nálunk az vált be, hogy amit mi eszünk, abból akar ő is enni, tehát nem külön étkeztetem, hanem együtt eszünk vele.

2014. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kenyer helyett probalj kiflikarikat uresem vagy vajjal. Esetleg gyumit keksszel keverve.
2014. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tej, kakaó, tápszer,anyatej?
2014. szept. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is még kellene neki a tej alapú reggeli és ezután együtt reggelizni: kölesgolyó, zabkása, sajt, tojás, JÓ MINŐSÉGŰ (vagy házi készítésű) felvágott. Ezeket mind eheti.
2014. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!