Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a babámnak?

Mi baja lehet a babámnak?

Figyelt kérdés

Először is tudom, hogy nem nagyon vannak itt távgyógyítók :) szóval ne azt írjátok, hogy honnan tudhatnátok Ti azt, menjek orvoshoz stb. :)

Hátha tapasztalt már Valaki hasonlót.

A kisfiam 9 hónapos. 3 napja kicsit más, mint lenni szokott. Jó kedélyű, nevetős, pörgős baba, pár napja viszont olyan kis magába fordulós, csöndes lett, 1 mosoly nem hagyja el az arcocskáját. Az étvágya jó, mindíg is jó evő volt, ez nem változott. Éjszaka viszont nem alszik semmit, csak keservesen sír, ha felveszem szinte visít, kapálódzik, miközben szinte alszik,olyan fáradt. Ha leteszem 3 perc és kezdi a nyögést,pityergést, gagyog álmában,mintha fájna valamilye. Nyugtalan és 2 éjszaka is hőemelkedése volt. Ez nappalra elmúlik, így a gyerekorvoshoz sem vittem (még) nem tudom mit tudna Vele így kezdeni. Nem látom, hogy megfázott volna, nem sérült meg és azt sem látom, hogy foga jönne. Eddig 6 fogunk van (azok már rég kibújtak) meg sem éreztük...Most nem nyáladzik, nincs bedagadva az ínye...

Mi lehet ennek a nyűgösségnek a hátterében?

Én aggódom túl vagy vigyem azonnal orvoshoz?


2014. szept. 11. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az orvos sem fog vele semmit sem csinálni, eszik, látszatra nincs baja... Max azt mondja majd hogy figyelgesd.

Én a fogára tippelnék, hiába úsztátok eddig meg a fogzási időszakokat. Vagy még szeparációs szorongásra gondolnék, bár attól nincs hőemelkedés... :) de kisfiam szep.szorongás alatt volt ilyen nyűgös éjszaka.

Várj pár napot, figyelgesd, sajnos mást nem tudsz vele csinálni, légy türelmes.

Minden jót kívánok!

2014. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Azt kihagytam, hogy ha éjszaka úgy gondolod hogy fájna valamije akkor adj neki panadol vagy rubophen babyt. Ha hébe-hóba adsz neki azzal bajt nem csinálsz, inkább segíthetsz neki.

Nálunk is vannak rosszabb éjszakák amikor úgy sejtem hogy fáj valamije a kisfiamnak, azonnal adok neki gyógyszert és utána szépen alszik. Kb havi 1 ilyen alkalmunk van.

2014. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én lázcsillapításra germicid kúpot adtam, az rögtön levitte a lázát, és oldottam fel Chamomilla Vulgaris gólyócskákat ami fogzásra, fájdalomcsillapításra, nyugtatásra alkalmas. Most ez sem segített sokat :(

2014. szept. 11. 10:50
 4/5 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Én is a fogára tippelnék így elsőre, vagy a frontra.... az én kicsim pont ilyen,ha valami front van! Adj neki estére egy fél adag Nurofent, hátha nyugisabb lesz az éjszaka!
2014. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen, mégis fog, időjárás, lappangó vírus... X. Akkor most kipróbálhatod az Osanit golyócskát. Csodaszerként tartják számon. Drágább, mint a chamomilla, de több szemű.

Én porrá szoktam (volt) zúzni a golyókat és elnyalogatták az ujjamról.

2014. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!