Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a babámnak?

Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a 6 hetes kisfiam Beba tápszert eszik. Eddig 120 ml-t kapott, de ma délután kipróbáltam 150 ml-t, mert kevésnek bizonyult és még kérte. Büfizett is rendesen és kakilt is. Ez fél 2-kor volt. El kellett mennem elintézni a dolgomat és ráhagytam a mamájára, aki velünk lakik. Erre ő fél 3-kor még 120 ml-t adott neki. Állítólag büfizett, semmi baja nem volt, nem is bukott, pedig gyakran előfordul. Amióta hazaértünk, csak nyügösködik, húzza a lábát, a hasa fáj. Mit tegyek?
2014. febr. 19. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
más baja nem lesz ezenkivül hogy most fáj a pocija, tornáztasd, simogasd majd elmulik. A nagymamával meg legközelebb pontositsd mikor kell etetnie.
2014. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
volt pontositva hisz látta h etetem es tudja h 3 orankent kell ennie de gyuloli a ferjem es a multkor meg kitorte volna a fiam nyakat
2014. febr. 19. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor muszáj rábíznod? 6 hetes a csöppség és kitörné a nyakát??? Remek nagymama.:((
2014. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz baja.Ne aggodj!Hogy erted hogy kitorne a nyakat?:( :O
2014. febr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!