Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van. Itt olyan anyuka, akinek...

Van. Itt olyan anyuka, akinek babája ölbe/szilárd felületre állítva nem rugózott? Bővebben lent

Figyelt kérdés

9 hónapos lesz a fiam,ő nem.rugózott még így.Neten nézem,hogy ez intő jel.Voltunk tornásznál,nem.említette,hogy nagy gond lenne,de.neten érdekes dolgokat írnak erről.

Van vki,akinél ez volt?Későbbiekben volt belőle gond,vagy jelzett előre vmit?


2014. szept. 11. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem hogy az enyém rugózott volna. És ez miért gond? Én még nem hallottam erről. De a mozgàsfejlődésével van valami gond? Ha nincs, akkor miért lenne probléma? Az enyém is 9 hónapos múlt. Már mászik egy ideje meg szépen felhúzza magát és feláll. Billegetni a fenekét nagyon szereti zenére, de nem jellemző hogy rúgozna.
2014. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért vittem el tornászhoz,mert eddig nem mászott,nem ült fel,csak kúszik és ha az ölünkben ül,kinyomja magát állásba.Aggódtam,mert hipertóniás,végére toxémiás kismama voltam vele,3 héttel korábban meg is császároztak.Kicsi volt(2400g),méhlepény totál meszesedett.
2014. szept. 12. 10:17
 3/3 A kérdező kommentje:
De a szakember szerint nincs kötött ,túl laza vagy letapadt izomzata,izületek rendben vannak,mindössze a kúszást gyakorolgatjuk,nem kell tornára járnunk.
2014. szept. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!