Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy izzadhat úgy egy baba, h...

Hogy izzadhat úgy egy baba, h közben hideg a bőre? Ez nem neurotikus tünet? A talpa is, elázik a zoknija, tipegője 4 hós

Figyelt kérdés

a feje is mindig ragad az izzadtságtól, van vékony takarója, de a nagy takarója is könnyű vatelinnel van csak tömve.


csak felnőttel már találkoztam akinek hormonális, v i.rendszeri probléma mitt a talpa és tenyere úgy izzad mint másoknak vizsga előtt.


a babatenyerét nem tudom izzad e, mert az mindig nyálas.


2014. szept. 12. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem szopi közben van? Mindig? hány fokos lakásban?
2014. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj a gyerekorvosnak, mert nálunk minden találkozás alkalmával külön rákérdez, hogy a talpa/tenyere nem szokott e izzadni a babának, tehát biztos van rá valami.
2014. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is volt/van, eddig eszembe sem jutott, hogy gond lenne vele. Az én tenyerem is borzasztóan izzad melegben, testvéremé is.
2014. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!