Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babáitok is nyügösek ma?...

Ti babáitok is nyügösek ma? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, hogy az idő miatt ilyen e a 9 hónapos kisfiam, vagy fogzás/poci/anyahiány... Soha nem nyűglődik, most az elmúlt 3 napban extrém!

2014. szept. 12. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A foga miatt lesz. Az enyém 13 hónapos, nyugodt és jókedvü, mint mindig.
2014. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Még egy foga sincs kint egyébként. Egy barátnőm kisfia is nyűgös most nagyon, de ő két éves múlt.
2014. szept. 12. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:

én mindig nézem ált melyik fog aktuális hogy jönni fog és mivel mindig nyáladzik, tehát lassan bújik is, már előre vettem gélt kenegetni, masszírozni vele az ínyét és még "harapdálja" is mindig(fülttisztító pálcikával viszem fel neki, dörzsölgetem finoman)szóval tetszik is neki ez a fél perces(?)játék.

az első kettő ki is jött, áttörte az ínyt, csak azt vettem észre hogy recésen fehérlenek, mert azon kívül, hogy a kezét harapdálta és a napi pár liter :) nyálon kívül, semmi egyéb jel nem volt


szóval javaslom

Dologel a neve

2014. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*4 hónaposan bújt ki neki az a két fog.lehet segít ez a masszírizgatási, hogy lerövidüljön az idő, könnyebben kijöjjön.
2014. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszönöm! Van egy gélünk (talán ugyanez), megpróbálom masszírozni neki. 7 hónapja nyáladzik napi több litert. A doktornéni szerint még nincsenek célegyenesben a fogak :(

Amikor hajnalban felébred és csak szenvedve nyűglődik (4-5 körül) akkor is masszíroznád neki? Félek, hogy ha ilyet teszek nagyon felébresztem, és nem alszik vissza, de enélkül néha visszaalszik. Ezelőtt mint a svájci óra olyan volt. Átalussza egyébként az éjszakát.

Bár nagyokat pukizik (nehézségek árán), és húzza a lábát mikor felsír hajnalban, pedig semmi gond az emésztéssel, ezért gondoltam, hogy nem a foga..

2014. szept. 12. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

de az is lehet, hogy nőnek az igényei arra is figyelj, lehet éhesebb. csak írtam.


ami a masszírozást illeti általában én nem ügyeltem arra, hogy most mikor, hányszor, hanem amikor eszembe jutott "fogmosás után" tehát bukás, büfi, szájecsetelés után elalvások előtt néha arra a nagy baba fülttisztítóra nyomok körbe a végére, olyan szívesen rágcsálgatja, meg szopogatja, sajnos a rágókákkal olyan szerencsétlen, megfogja de a szájába úgy tartja hogy be sem tudja venni, de a te babád 9 hónaposan lehet el tud rágcsálgatni zselés hűtőrágókákat estleg, mert ám viszkethet is nekik és egyfolytában, folyamatosan, akár már 9 hónapja!

2014. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*ja meg az én babám olyan, ha mondjuk játszik is, nagyban elvan a forgójával stb és belenyúlok pálcikával a szájába, körbetörlöm, akkor sem mozdul ki a játszásból, befejezem, otthagyom, már le is veszi rólam a tekintetét, szóval nálunk nem lenne gond, azzal hogy hajnalban csináljam, de ha napközben csinálod, lehet nem is igényelné éjszaka is..
2014. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dentanoxxal megmasszíroztam neki kicsit. Biztosan használt, köszi! :) Az éhséggel nincs gond, pár hete emeltem az adagjait, mert akkor látszott, hogy még éhes.. 10kg és adagonként 250g-ot eszik. Alig győzöm!
2014. szept. 12. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!