Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etkezes vegere voros foltok a...

Etkezes vegere voros foltok a szaj korul. Lemosva negyed ora alatt elhalvanyodtak. Mi okozhatta? (FENYKEP! )

Figyelt kérdés
Fozelekeben lehet, h veletlenul feherrepa helyett paszternakot tettem. Ez okozhatott allergias kiutest? Egyebkent epp fogzik es sokat nyaladzik amugy. Ki mire tippel, mi lehet ez?
2014. szept. 12. 21:07
 1/7 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2014. szept. 12. 21:08
 2/7 A kérdező kommentje:
2014. szept. 12. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet megtippelni, ezért kóstoltatsz, vezetsz be mindent fokozatosan, ezért adsz mindig csak 1 új ízt, hogy tudd, ha kiütései vannak, mire...

nyilván az éppen aktuális új íz okozza

2014. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez logikus, igy is csinalom. Amugy 11honapos, szinte mar mindent bevezettem amit ehet. A mai fozelekben amugy a karalabe volt az uj. De nem hinnem, h az lehet a ludas, ezert megfordult a fejemben, h paszternak lehetett az a feherrepa... A kerdeseim konkretabban: akkor ez etelkiutes? (Meg a fogzas jutott eszembe, de mivek etkezes kozben jekentkezett...) Paszternak okozott mar valakinel gondot?
2014. szept. 12. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiamnak is ilyen volt, illetve van.

Igazából a mai napig nem derült ki, hogy mi okozza pl ugyanattól az ebédtől első nap semmi baja nem volt másnapra kiütötte.Ő ekcémás egyébként, és tejfehérje allergiás.

Mindenképpen keress fel orvost, lehet,hogy gyermek gasztrost kellene,ha gyakren előfordul.

Ha a foga okozná, akkor nem étkezés után jönne elő szerintem.

2014. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak a csúsztatott palacsintától lett ilyen. Szerintem attól, hogy a tojás valamennyire nyers benne.
2014. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem súlyosan ételallergiás gyerekeim vannak. Náluk a szója, Zeller, kukorica okoz ilyet.
2014. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!