Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Késő negyed kilenckor fürdetni...

Késő negyed kilenckor fürdetni egy 10 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Tegnap 8-kor értünk haza,sajnos jelenleg a nagyszülőknél élünk átmenetileg.Hallottam,ahogy anyám megjegyezte apámnak hogy szerinte későn értünk haza.Próbál egyre több mindenbe beleszólni,véleményez pàr dolgot,ami nekem nem tetszik.
2014. márc. 14. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a tíz hónapos baba 5-7-ig alszik még egyet,akkor nincs későn.És gondolom kettőt simán alszik még.
2014. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen,kettőt alszik még,és 4-6-ig aludt tegnap délután,majd ataludta az éjszakàt kivételesen.
2014. márc. 14. 10:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs későn, főleg hogy gondolom nem mindennapos.
2014. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek késő, van, akinek nem. Ez az adott család napirendjétől függ. Nekem késő lett volna, mi 7 körül fürdetünk. De ha program volt, vagy úgy adódott, hogy később értünk haza, akkor nálunk is későn volt a fürdetés (vagy kimaradt :P ).

Ez szerintem a ti dolgotok, ha nektek

2014. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

*folyt.

ha nektek nem késő, akkor ne foglalkozz vele.


(Az együttélés meg nehéz, ha csak átmeneti, akkor a legjobb, amint tehetsz, hogy egyik füleden be, másikon ki...)

2014. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó rendszert csinálni belőle, de ha a baba napközben sokat aludt, akkor nem lesz nyűgős nagyon, ha mégis akkor sincs gond. Ennyi kis napirend borulás legyen a legnagyobb probléma :)
2014. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Anyukáddal beszélj még most, mielőtt túl sok sérelem összegyűlik.
2014. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig 9kor fürdetjük.

Fürdettük hamarabb is,de fürdés után rögtön álmos,viszont akkor aludt 8tól,reggel viszont csak 5ig birta.

Áttértünk a 9kor fürdésre,fél10kor alszik,és reggel csak 7-8 között ébred.végre tudunk aludni mi is.

2014. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
nálunk sincs megszabva, hogy pontosan hánykor van fürcsi, legyen ébren esti elalvi előtt min. 5 órát, utána fürcsi és jó éjt. mert azért nem mindig sikerül akkor a délutáni alvi amikor én szeretném.
2014. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nálunk fél9 körül van fürdetés, az első pillanattól, mivel másfél évvel idősebb nővére is későn alvó volt, és ő is ezt a biológiai órát örökölte :) Nővérét még próbáltuk átszoktatni, hogy mint minden "normális" gyerek, már este 8 kor aludjon, de esélytelenek voltunk, így a picinél már nem is erőltettük... hiába fürdetnénk előbb, nem alszanak 9-fél10 nél korábban, sőt már annak is nagyon ö9rülünk, ha addigra sikerül elaltatni őket... viszont reggel fél8-8 ig alszanak.
2014. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!