Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ötletetek hogy történhetet...

Van ötletetek hogy történhetett az, hogy bevérzett a baba szeme a csecsemő osztályon?

Figyelt kérdés

születés után antibiotikumozták, 3 óránként kellett átjárni hozzá szoptatni, 7 napig voltunk bent.

egyik nap látom csupa vér az egyik szeme.

kérdésemre kitérő válaszok voltak csak, a mindig más ügyeletes ápolóktól.

egyik válasz, hogy belekapott a saját szemébe.

csakhogy én is láttam, meg itthon is, akármikor belekpott a szemébe, egyszer sem lett még eres sem, nemhogy olyan véres, mint amikor a szülő nőknek vérzik be(ha valaki látott már olyat, el tudja képzelni)


2014. szept. 12. 22:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mégis miket csinálnak a babákkal az osztályon, amikor az ember nem látja?
2014. szept. 12. 22:17
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám szeme szülés (illetve születés) után szintén be volt vérezve, attól ahogy ő is erőlködött hogy kijusson. Nem lehet hogy még akkor vérzett be Neki is?
2014. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
huzatot kapott? ne lass rémeket :)
2014. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

És semmikonkrét választ nem kaptál?

Tuti, hogy ilyen esetben kivertem volna a dilit.

2014. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2-es, ilyen válasz is volt az ápolóktól :)

csakhogy születés után nem volt véres, nem is tudom melyik nap láttam, de előtte semmi nem volt.

első 2 nap mindig csukva volt a szeme, mint egy most született kiscicának, amikor végre kinyitotta és utána sem, egyszer sem láttam véresnek, de még a fényképen is látszik, hogy nagyon is szép volt a szemfehérje korábban.


huzat??itthon jár a levegő össze vissza mégsem eres


nem tudtam kiverni a dilit, mert nem tudtam hol lázadjak, mivel kb 3x 6 ápló váltogatta egymást több műszakban

2014. szept. 12. 22:47
 6/15 A kérdező kommentje:

csak azért nem tudom elképzelni, mert mégha baleset is történik, ha pl leejtik a babát, kétlem, hogy a szemét ütné be..

ha belekapnak véletlen, akkor nem lesz olyan vérömlenye, max kicsit begyullad


ehhez nagyon erős külső hatás kellhet


szóval nem tudom mire gondoljak

2014. szept. 12. 22:54
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarlak riogatni, de fejsérülésnél szokott bevérezni a szem. Az pedig általában leejtésnél történik.

De tényleg ne ijedj meg, csak leírtam, hogy tudd.

2014. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Megint én. Amúgy mikor haza jöttünk a kórházból(szintén antibiotikum 7 nap), én a fiam vádlián egy csík szerű "foltot" találtam, ami még mindig látszik, de 6 hónapos.

Csak azért nem mentem vissza, mert még a végén ránk fogták volna, hogy mi csináltunk vele valamit. Itt szokás az ilyesmi. (Németország)

2014. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ne lássátok már rémeket. A szüléstől vérzett be a szeme, az én lányomnak is 2 napos korában kezdett el látszódni, előtte csak véreres volt.
2014. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Igazad van utolsó.

De amikor senkitől nem kapsz konkrét magyarázatot a miértre, akkor te is aggódsz.

2014. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!