Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én gyerekem csinálja...

Csak az én gyerekem csinálja ezt? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
6hós kislányom Itthon mindig sír,hisztizik.Ha kimegyek a szobából ordít ha bejövök abba hadja.Sokszor álmos de nem alszik nagyon nehéz elaltatni inkább sír minthogy aludna.Játszani se tudok vele csak rövid ideig mert elkezd sírni.De ha jön valaki vagy mi megyünk valahova ott elvan,nevetgél,dumál,csak ha álmos akkor hisztis.A kérdés az lenne hogy velem nem szeret lenni kislányom azért hisztizik mikor kettesbe vagyunk vagy mi lehet a baj?
2014. szept. 14. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ostabaság azt hinni hogy hisztizik, maximum te .
2014. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hencsi55 válasza:

Unatkozik! Nem arról van szó,h téged unt meg, csak a más helyszín, új emberek lefoglalják. tudom nehéz,de mindig vidd másik szobába, találj ki vmi új dolgot neki. És ez még nem hiszti, az majd 1 éves kor után jön :)

És az, hogy kialudja magát a legfontosabb!

2014. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsö lányom születése után tudom, hogy vannak emberek akik úgy születnek, hogy a kövilág nagyon érdekli öket.


Már a szülészeten ha a szomszédhoz jöttek(nekünk nem volt ott család), a lányom akármilyen éhes volt is elhallgatott és csak figyelt. AZtán az egesz baba korára jellemzö volt amit leírtál, hogy másoknál álombaba otthon eléggé unatkozott. Most egy elég vissza fogott gyerek, de imád másokhoz menni, közösségbe lenni, és egyáltalán szüksége van, hogy több ember körül vegye.


A szobábol kimész és sír teljesen természetes kb 2 éves korig. Nekik nincsen még se idö se tér érzékük. Ha kimész a szobából nekik pont olyan mintha örökre elhagynád.erdemes már most hozzá szoktatnod, hogy ha csak a szobából kimész mondod neki, hogy szia, integetsz és kimész. Egy idö után(ahogy nagyobb lesz) megtanulja, hogy ez azt jelenti, hogy elmész de vissza is jössz. Elsö lányomnál kb 8 hós kortól müködött ez, és néhány alkalom után megtanulta és tudta vissza jövök. Ha véletlen elfelejtettem elköszönni, rögtön sírt.

2014. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!