Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minek írogat olyan erre az...

Minek írogat olyan erre az oldalra, akinek halvány lila f. nincs a gyereknevelésről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 15:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én anno ezt a kérdést tettem fel,az ilyen utolsó válaszoló féléktől felment egy kicsit a vérnyomásom:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Azt sem értem,hogy 1 kérdést,ami ugyanaz,csak máshogy van feltéve,pl".mit vettél gyereked első szülinapjára?"

miért kell feltenni még 42567x ???

Ha elolvasná a válaszokat,nem kellene még 1x kiírni.

(múltkor meg szerettem volna nézni,mennyi ilyen kérdés van már kiírva,erre kiírta az enyémet is:) )

2010. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
igen ez az a tipikus kamaszos beszólás.ezekre nem kéne reagálnunk.így szerintem lekopnának.a milliószor feltett kérdést már én is feltettem,úgy megkérdezve,hogy hányadik megoldás az hogy itt felteszitek a kérdést.vagyis megpróbált e az illető azért tájékozódni,vagy egyszerűen a kiirt kérdésre a hasonló válaszokat elolvasni.néha olyanokat kérdeznek,hogy csak beüti a jó öreg gugliba a kérdést,és ezer választ kap.amit ugyebár megcsinál helyette más 10 válaszoló.mert más amikor valakinek a saját tapasztalata kell,de nézzük már ráérősnek azt aki itt van,hogy majd más megkeresi helyettem és belinkeli.
2010. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!