Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használjátok a Colief-ot?...

Használjátok a Colief-ot? Most beszéltem velük, ezt olvassátok el.

Figyelt kérdés
Kedves anyukák, a Colief dietetikus, gasztroenterológus szakértőjétől kérdeztem adagolással kapcsolatban. A beszélgetés végén elmondta, ha használ a Colief, akkor próbáljuk ki a Lactase Comfort nevű terméket. Ők gyártják azt is, ugyanaz van benne, ugyanúgy kell adagolni, ugyanaz a hatás, de gyerekorvossal fel lehet íratni és így 2200 Ft-ba kerül. Ha esetleg nem tudtátok eddig, akkor pénztárca kímélőbb így. Hasfájásmentes napokat mindenkinek!
2014. szept. 15. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi használtuk három hónapos koráig, semmit nem ért. Most viszont egy betegség után laktóz érzékeny lett, és az anyatejtől sokat ment a hasa, használjuk a Lactase comfortot és jó, nincs hasmenés és napi 5x széklet.
2014. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök. Nagyon nem mindegy hogy receptre kapható, fele annyiba kerül és ugyanazt (vagy még többet) tudja.
2014. szept. 15. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hasznos információ!Köszi hogy megosztottad velünk!!
2014. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs mit. :)
2014. szept. 16. 08:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Like :)


nekünk ugyan nem használt a colief, de nem mindegy, hogy hetente 5500 forint, vagy 2200 forintot költünk el erre.

2014. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
köszönöm én is.:)
2014. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekünk csodát tett és gondolom sokan veszik irtó drágán, mert nem tudják, hogy van olcsóbb megoldás is. Nekem a gyerekorvos sem ismerte, nem tudom miért van inkognitóban ez a gyógyszer.
2014. szept. 19. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak én szoktam úgy gyógyszert vásárolni, hogy megnézem a hatóanyagot és a dózist, és ha a neten találok ugyanolyant más cégtől (többnyire generatív termékek), akkor célzottan azért megyek?


A Lactase Comfortot is így vettük, rákérdeztem, hogy milyen laktáz enzim hatóanyagú cucc létezik még - és ez volt a Colief helyett. Amúgy kevesebb is kell belőle.

Felnőtteknek egy liter tehéntejet asszem 20 csepp laktózmentessé tesz 24 óra állás után.


100 ml tápszerbe ment 2 csepp és teljesen jól működött. Ráadásul nagyobb a kiszerelése is.


Extra: nyomdahiba van doboz alján, nézzétek meg: "...cukorbetegek is fogyasztGATJÁK." :)

2014. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mi a Colief-ot is úgy használtuk, hogy 100ml-be 2 csepp, mert 45-50 ml-nként 1 csepp kell a tejbe. A Lactase Comfortot tényleg lehet mindenhez, van rajta egy táblázat, hogy milyen típusú ételt mennyi csepp után lehet fogyasztani laktóz érzékenyeknek. 1 liter tej 5 csepp és 24 óra állás után fogyasztható.

Megnéztem a doboz alját, tényleg fogyasztgatják:D

2014. szept. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!