Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell elkészíteni az...

Hogyan kell elkészíteni az édes kömény teát?

Figyelt kérdés

A gyógyszertárba azt mondta a csaj hogy 1 dl.-hez egy mokkáskanálnyi ilyen magot tegyek bele.Ezt utána le kell szűrni?VAgy hogy kell ezt elkészíteni?Cukrot ehhez is tenni kell?Mert a kamilla teához a dokinéni azt mondta egy csapott mokkáskanálnyi kristálycukrot tehetek.

Előre is köszi!


2010. jan. 19. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, csak forrázd le (az arányok jók, amit írtál), szűrd le, sztm üresen add, nagyon finom aromás tea üresen is, kislányom születése óta csak ilyet iszik.


Amúgy a dm-ben lehet kapni filteres bio édeskömény teát, én azt szoktam venni, nem kell szűrögetni.


Egyik teába sem kell cukrot tenni - max hashajtáshoz szoktak a kamillába, de nekünk pl. anélkül is hatásos volt. (Épp tegnap mondta egy doktornő a tvben, hogy amíg lehet semmilyen cukrot nem kell a baba kajájába tenni, mert a korai cukrozás lehet az alapja a később kialakuló cukorbetegségnek, magasvérnyomásnak, elhízásnak.)


15 hós kislány anyukája

2010. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés köszöike a választ!!!:-)))
2010. jan. 19. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem ezt mondták a gyógyszertárban, hanem hogy csak egy csipet magot tegyek a teába, hogy gyenge főzet legyen, én így is készítem (4 hetes a babám). Cukrot én sem rakok bele.

2010. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ezt meddig lehet tárolni míg nem issza meg?Mert a kamillateát 24 óráig hagytam meg utána csináltam frisset.Ezzel is így csináljak?És ezt amúgy ihatom én is?Csak azért kérdezem hogy esetleg jó hatással van e a tejre?
2010. jan. 19. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!