Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent babát megvisel a...

Mindent babát megvisel a fogzás? Van aki könnyen viselte?

Figyelt kérdés
Nem egy könnyű eset a babám. Mostanra egyre jobb a helyzet, de örökösen attól tartok, hogy most meg majd jönni fog a fogzás és megint felborul minden. Tudom, hogy hülyeség ilyeneken agyalni, de mégis. Van aki nem küszködött ezzel? Legalább ez lehetne sima ügy nálunk. :S

2014. szept. 15. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi nem küszködtünk. Kicsit nyűgös volt, de ha játszottam vele, nem látszódott semmi, hogy bármi baja lenne.

Éjszaka amikor nagyon fájt neki, kapott panadol babyt, de ez kb 5x fordult elő (12 foga van). Rágók sokkal könnyebben kibújtak, mint az elsők.

2014. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 éves 7 foga van.

Viccen kívül, egyikkel sem szenvedtünk. Onnan tudom, hogy fogzik, hogy nyáladzik és hígabb a széklete. A kedve olyan, mint amúgy:)


Nagyon féltem ettől az időszaktól, de a babám, szinte minta :)))

2014. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még fogzás előtti korban van, de anyámat kérdeztem, hogy nálam hogy folyt a dolog.

Mondta, hogy sehogy, nem nyáladzottam, nem változott a hangulatom. Onnan tudták, hogy kijött egy fogam, hogy véletlenül megkoccant rajta a kanál.



Anyósom szerint a férjemmel (és a nővérével) is így volt, néha egy ásításnál meglepődtek, hogy jé, még egy fog.

2014. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi sem szenvedümk, 2 foga van de csak annyi h kicsit nyűgösebb meg van h alvás előtt be kell kenni neki, ennyi.
2014. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!