Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbálhatom már a baba tejet?

Próbálhatom már a baba tejet?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányom 1-2 hete alig akar tápszert inni. Már csak este és reggel kap. De az elmúlt időszakban 100 ml-nél nem hajlandó többet enni belőle. Persze éjszaka így nyűgös. Fürdés előtt eszik főzeléket. Elalváshoz ment eddig a tápszer amit minden formában visszautasít. Mit tehetek? ?? Nézegettem a baba tejeket, de arra 12 hó van írva. Vettem két egy adagot kipróbálni. Szerintetek lehet már? ? Amúgy elég drága a baba tej . Mit ihat még tápszer helyett? ?? Növényi tej?

#tápszer #baba tej
2014. szept. 16. 06:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Próbáld ki, hogy egy negyed babnánt beleturmixolsz a tápszerbe, nekem igy sokáig megitta. A nővenyi tejekben nincsenek meg a vitaminok. Mi egy éves kor után kecsketejre váltottunk doki tanácsára, de ezt is csak banánnal hajlandó meginni. Nem igazán szereti a fiam a tejes dolgokat.
2014. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálhatod szerintem nyugodtan de kb simán a tejet is.Banán is jó ötlet vagy esetleg vanilliacukor akkor finomabb az íze segít elfogadni
2014. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!