Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babák anyukái. Mikor...

Hasfájós babák anyukái. Mikor kezdődött és mikor múlt el?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hetesen kezdődött, és 4 hónapos koráig volt nagyon kemény a dolog, de még után is tartott. Teljesen 7 hónapos korában múlt el.
2014. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 hetesen kezdődött és a 10. hét után múlt el teljesen. Infacolt használtuk a 2. héttől kezdve, a 10. héthez közeledve egyre jobb volt a helyzet.
2014. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hetesen kezdodott de szerencsere 6 hetesen elmult. en citromfu teaztam o meg a homeopatiast ette.
2014. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát...én is megpróbáltam ilyet-olyat-amolyat adni neki, de a jó sok hónap alatt semmi sem segített. Az Infacol néha mintha enyhítette volna, de nem volt igazán jó megoldás semmi. Ki kellett nőnie.
2014. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 hetesen kezdődött, kb a 6. hétre múlt el, amikor elkezdtem naponta egy tápszert is adni neki az anyatej mellé. Milumil HA vált be.
2014. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másfél hósankezdett el fájni, először 2 napig fájt, volt egy hét szümet és aztán másfél napig egyhuzamban. Azóta semmi.10,5 hónapos
2014. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!