Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Odaadnátok azt a zöldséget a...

Odaadnátok azt a zöldséget a babátoknak, aminek a főzővizében egy muslicát találtatok?

Figyelt kérdés
A saját ételemben sosem zavart, ha muslica szállt bele, de a gyerekébe ... nem tudom kidobjam-e. Tudom, hogy a 100 fokos víz minden kórokozót kinyírt, de akkoris undi kicsit..a főzés legvégén repült bele.
2014. szept. 16. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a muslincát kiöntötted a főzővízzel együtt. Nyugodtan add oda a gyerkőcnek, ne éhezzen emiatt :)
2014. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ivilicious ***** válasza:
100%
ha nem azért szállt bele,mert kint állt órákat fedő nélkül,hanem tényleg főzés közben beleröppent, simán oda adnám.
2014. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Odaadnám.
2014. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Odaadnám
2014. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

odaadnám én is.

a gyümölcsökről is elhessegetem, de utána megesszük.

most nagyon sok muslica van.

2014. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, de mire észbe kaptam, a munkából hazaért férjem már oda is adta neki .. :)
2014. szept. 16. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
egy kis fehérje :D persze , sose tudhatod gyümölccsel nem nyeli e be
2014. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!