Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom gyagya kérdés, de ti...

Tudom gyagya kérdés, de ti milyen ruhát adtok 4,5-5 hónapos kislányotokra karácsonykor?

Figyelt kérdés
Mégis csak karácsony,mindenki csini,vagy őneki mindegy mibe van?külön nem akarok több ezer ft-ot adni ilyen csilibilliért amit többet nem vesz fel,de szoknya lehet azért szerintetek?Vagy túlzás?
2012. dec. 18. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én félretettem neki egy cuki harisnyát egy szoknyával de nem is bizti hogy ráadom. neki legyen kényelmes rucija :). majd meglátjuk :)
2012. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem teljesen mindegy...
2012. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Harisnya, ruhácska, felül hosszú ujjú póló, mert hűvös van nálunk. De nem habos-babos, inkább kényelmes, hogy jól tudjon benne mozogni (ha a ruha nagyon hosszú, az nem szokott kényelmes lenni, ha már tud kúszni vagy forogni)

Ja, már 6 hónapos, de ugyanaz a "kategória".


Szívesen kölcsön adok valamit, 3 lányom van, egy rahedli ruhával. ;o)

2012. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igaz csak 3 hónapos volt,2 évvel ezelőtt,de karácsonyra nagyon csini volt,kis világos lila felsője volt,kantáros bordó szoknyával,fehér harisnyával és masnis balerina cipővel,már ha lehet cipőnek nevezni azt a falat izét:),a kopaszodó fejecskéjén meg egy masnis hajpánt volt a képek erejéig.
2012. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat és a felajánlást is :)Van egy kis együttesünk leggings (vagy micsoda ) és pulcsi egy famer szoknyával-kantáros,még nem volt rajta,karira tartogattam-illetve csak a szoknyája nem volt rajta.Nem szűk fazonú,kényelmes lehet neki.Szerintem akkor azt adom majd rá.Ha a szoknya meg mégis kényelmetlen lenne neki a forgolódásba,marad a felső és a leggings abba is aranyos :)Na és hatalmas haja van,lehet kap egy kis csatot is...

Akkor ez nem túlzás azért nem?Mégse rugdalozó,bár gondolom senki nem rökönyödne meg azon sem :)

2012. dec. 18. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Hmmm... én nem fogom ezt túl cifrázni, a lányom mászik minden felé, 1 kisruha egyáltalán nem lenne neki praktikus. 9,5hós. Én ugan úgy fogom felöltöztetni, mint bármelyik más napon! :) Valószínű, h harisnya, nadrág, hosszú ujjú body! :)
2012. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mi kaptunk két féle mikulásruhát :) egyik kis szoknyás egyberuha harisnyával másik pulcsi kisgatyó. nagyun cuki lesz:)
2012. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én szerettem volna az 5 éveseimnek venni valami kis egybe csini ruhát (nem csak ünnepekre, hanem bábszínházba, anyák napjára stb-re is), és SEHOL nem kapok!!! Budapesten élünk...

Voltam 2 c&a-ban, h&m-ben, takkoban, kikben, tescoban, auchanban (3-ban is), kínaiban, és sehol semmi. Vagy csak csecsemő méret van, vagy 12 évesekre való. Akad 1-2 a lányaim méretében is, de azok vagy ocsmányak (mintha a prosti-bálra készült volna), vagy nagyon drágák ahhoz, hogy kettőt vegyek belőle...

A Teszvesz is vagy drága, vagy ronda.


Szóval, kérdésedre válaszolva, fogalmam sincs, hogy miben lesznek.

2012. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Ugyan azt mint máskor.
2012. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabszem ***** válasza:
24.ére vettem neki egy cuki rénszarvasos body-t, piros nadrággal adom rá és piros zoknival, de van egy rénszarvasos mamusza is lehet hogy azt is ráadom. Másik nap megyünk vendégségbe, piros kord kisruhát adok rá piros harisnyával. 10 hós
2012. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!