Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a HIPP vagy...

Mi a véleményetek a HIPP vagy Kecskeméti üveges bébiételekről, italokról?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak hippet veszek, azt is a müllerben, ég és föld a magyar hipp és a német. A gyümölcs levelet is szereti, viszont a tea gyümölcslével nem nyerő nálunk. Ja joghurtot is hippeset szoktam venni, szerintem nagyon finom és cukor mentes.
2014. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aHermann ***** válasza:

Szia!

A fiunknál még kísérleteztem a különféle márkákkal. Felesleges volt, mert csak a Kecskeméti bébiételeket ette meg. Szerette nagyon.

A lányunk csak Kecskemétit kapott, ő is szerette.

Amikor a hozzátáplálást kezdtük, akkor próbáltam olyan ízeket venni, amit tovább is lehet hűtve tárolni (nem egy nap), és én is megeszek. A menüknél nekik is voltak kedvenceik, ami bármennyi mennyiségben jöhetett, volt ami nem jött be egyiknek se (pl. gesztenyés csirke).

Italokat soha nem vettem, vizet ittak. Kis megfázás idején Hipp teát csináltam nekik.

2014. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Hipp nagyon finom és jóminőségű. Ha meg tudod fizetni...Nekem drága sajnos, csak különleges ízeket veszek belőle.

A hozzátáplálás elején nagyon javasolta a védőnő a Kecskemétit, be is táraztam belőle. Ehető... Csak sajnos nagyon sok íz fölöslegesen cukrozott. Ráadásul tiszta víz, folyik az egész. Én inkább megveszem az Univert (olcsóbb kategória az is), jóval sűrűbb és a legtöbbje cukormentes.

Pl. a lányom kedvence a szilvás. És és föld a különbség a Kecskeméti és az Univer között!

Italokkal ugyanez a helyzet. A kecskeméti cukrozott, és kb. 30% a gyümölcstartalma. Ennyi pénzért egy kiló barackot (vagy más gyümölcsöt) veszek és kinyomom a levét.

Hipp innivalót nem vettem, mert két deci italért sajnos nem tudok kiadni annyi pénzt.

2014. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Elfelejtettem írni, hogy a Hipp tea szerintem is jó. Azt viszont megveszem 900 ft-ért, mint a Kecskeméti granulátumot cukorral.
2014. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hippet szoktam néha venni neki, Kecskemétit nem, mert az neki nem finom. Leggyakrabban Univert szokott enni.
2014. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kecskeméti termékeket kapott már az elejétől kezdve, ár-mennyiség arányban mindig olcsóbbnak láttam a többinél, kisfiam minden fajtáját nagyon szívesen ette. Hipp csak elvétve volt itthon 1-1 üveggel, azokat is megette. Az Univert nem igazán szerette.
2014. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem kecskemétit mert cukros nagyon.Univer, Hipp ha nagyon muszáj.De a Hippes kész teát, italt hígítom mert csak úgy issza meg.
2014. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!