Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos fiam napközben túl...

17 hónapos fiam napközben túl sokat alszik?

Figyelt kérdés
Kisfiam reggel kb. fel 7kor kel, délelőtt 10kor elalszik kb. egy órára. Délután pedig fél 3tol alszik megint egy órát. Más gyerek ilyenkor már csak egyszer alszik egy nap, ugy olvasom mindenhol...Sokszor próbáltam már, hogy 11-fél 12 körül altattam csak el, viszont akkor 2 órát aludt egyhuzamba. Este 8kor pedig már alszik, csak az a baj hogy ilyenkor ha egyszer aszik egy nap, az éjszakáink borzalmasak. Felkel, beszél álmában, mutogat, átszik rajta hogy teljesen ki van fáradva de nem tud nyugodtan aludni. Szerintetek ne eröltessem az egyszeri alvást? Majd átáll ha eljön az idő?
2014. szept. 17. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én keresem a problémát tényleg, de sehol sem találom. :)
2014. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem erőltetném. Majd áttér az 1 alvásra, ha elég lesz neki annyi.
2014. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van :D Köszönöm!
2014. szept. 17. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi a gond. Ha nem jó neki az egyszer alvás, nem kell erőltetni. Majd áttér magától.

Egyébként meg ez nem sok, az én fiam egyszer alszik, de ennél többet egyhuzamban. Szóval nem ettől függ. Ha olyan napja van, akár 3-4 órát is tud aludni délben.

2014. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem mondanám soknak,inkább kevésnek. az én lányom igaz legtöbbször csak 1x alszik (17hó szintén),kivéve,ha nagyon korán kel (5 körül), de akkor 1,5-2 órát átlagban. és kevésnek tartom. sok hasonló korú baba anyukájától azt hallom,h. egyszerre alszik 3-4 órát, vagy 2x alszik,egyszer 1-et egyszer meg 3-at. ne a darabszámot nézd,hanem az alvással töltött időt. nálatok ez napi 2 óra,ami nem mondható soknak.
2014. szept. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!