Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, aki egyáltal...

Van olyan anyuka, aki egyáltalán nem adott a babájának (egyszer sem) "por alapú" ennivalót?

Figyelt kérdés

Gondolok itt tápszerre, tejpépre, sinlacra és hasonlókra.

Csak kíváncsi vagyok, mert ismerősi körben nem ismerek ilyet, és néznek rám furán, hogy én nem adok ilyesmit a babámnak. (Őszintén szólva idegenkedek tőle, nem tudom okkal-e.) 8 hónapos a gyerekem.


2014. szept. 18. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerekem van és sem tápszer sem tejpépet nem adtam egyiknek sem, a sinlacot azt sem tudom micsoda.Egyszerűen nem kellett. Volt tejem, anyatejet kaptak, de én nem tartottam be azt hogy fél évig kizárólag csak anyatejet, mert én azzal nem értettem egyet sosem. Úgyhogy kb 3 hónapos koruktól kóstolgattak mást is, eleinte nyilván nagyon keveset, tejem kb másfél évig volt, de 1 éves koruk körül már nagyon kevés, ezért akkor már rendes tejet is ittak. Üveges bébiételt tartottam mindig itthon hogyha olyat főztem, amiből akkor még nem ehettek, akkor ettek üveges bébikaját, ez kb. 1 éves koruk után elmaradt.
2014. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Julie S ***** válasza:
100%
Kedves lepontozok, miert faj az nektek, hogy vannak csaladok, ahol ezek nelkul is fel tudnak noni a gyerekek?! Foleg, hogy a kerdes is erre iranyult, nem arra, hogy tetszik-e nektek az, hogy sok babat tudnak tapszer meg tejpep nelkul is etetni. Meg csak azt sem irtam, hogy ellenzem barmelyiket is. A lepontozas azon semmit nem valtoztat, hogy soha nem vettem ilyesmiket es mar nem is lesz ra szuksegunk. Ez van, akkor is, ha valaki(k)nek ez nem tetszik. :D
2014. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A 3 és fél évig szoptatós vagyok. A tápszer nem ördögtől való, csak nekem nem volt rá szükségem.
2014. szept. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Gabi86 ***** válasza:
15 hós múlott a lányom és kóstolta már a tápszert is meg a tejpépet is,amikor azt hittem elapad a tejem,de nem ízlett neki.a kész bébikajákat megette,de azt sem kapott sokat inkàbb főztem neki.még mindig szopizik úgy hogy nekünk màr nem is lesz rà szükségünk,de nem elitélendő dolog.hisz vmit enni kell azoknak a babáknak is,ahol pl nincs az anyának teje.
2014. szept. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!