Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kézi orrszívó jobb vagy a...

A kézi orrszívó jobb vagy a porszívóra szerelhető? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kettő nem hasonlítható össze, a kézi semmit nem ér egy náthánál, a porszívós hatékony.
2014. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kézi semmit nem ér egy náthás betegségnél.
2014. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek. A kézi egy nagy sz.r. Ennyi. :)

Én viszont elektromos orrszívón gondolkozom, mert a porszívónk annyira brutálisan hangos. Éjjel, panelban pl. Tudja vki, az milyen? Már bocs, hogy belekérdeztem a kérdésedbe!

2014. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Porszívó.
2014. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
porszívósat vegyél, mi másik fajtát nem is vettünk, csak ezt az orrszi porszit. Teljesen jó, bevált, valóban kijön a trutyi. Egy darabig küzdeni fogtok az orrszívással, de idővel már engedni fogja, sőt kérni is :)
2014. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő van. A kézit csak akkkor használjuk, ha elmegyünk pár napra a rokonokhoz, bedobjuk a táskába, ha pont ott fázna meg, legyen nálunk egy kis segítség.
2014. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Porszívós orrszívót vegyetek mindenképp. Az elektromos pénzkidobás, nem tud többet a porszívóstól, a szomszédok meg sosem érdekeltek, ők is hangosak, de ha teszel egy plédet a porszívóra, akkor csökkenti a zajt.

Kézivel nekem sem sikerült kiszívni a trutyit, nem is értem, mikor én voltam pici 1980-ban, akkor hogy sikerülhetett anyukámnak, mert akkor csak kézi volt:) Gondolom jobb gyártmányok voltak, mint a mai kézi orrszívók.

2014. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a porszívós.:)
2014. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
MIndenképp porszívós. Régen sem volt jobb a kézi, nem is sikerült rendesen kiszedni. Én pl. rendszeres látogatója voltam a fül.orr-gégének :(
2014. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a kézi semmit nem ér. Az elektromos egy fokkal jobb, szív valamit. A porszívós meg mindent kiszed. Pedig nagyon elektromos párti voltam, egy darabig azt használtuk. De eltörött, így maradt a porszívós. A gyerek sem tiltakozik, sőt, kéri, pedig 1 éve még közelharc volt minden orrszívás.
2014. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!