Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétségbe vagyok esve. Mi a...

Ágca kérdése:

Kétségbe vagyok esve. Mi a igazság már? Volt valaki így?

Figyelt kérdés
Ma voltam 28 hetesen orvosnál.Helyettes volt nem az én orvosom.Azt mondta 28 hetes nem lehetek mer a hasam ahhoz kicsi.Elküldött uh ra nyomba.Mondanomse kell elsírtam magam.ott végeztem s vissza mentem az orvoshoz.26 hetesnek felel meg a magzat a uh alapján.Rendben minden vele megvan mindene.A orvos nem mondott semmit,kiszámolta a adatokból a szülés várható időpontját.most azzon filózok mivan ha mégis 28 hetes vagyok de a baba van lemaradva.
2014. szept. 18. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az első 12 hétben mit mutatott az UH? Pl. a 12. heti, vagy a 18. heti? Ott nem volt eltérés?
2014. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Mert kicsi a hasad? elég merész megállapítás. :) Vajon hány terhes nőt látott már?
2014. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Has mérete alapján aki tippel, az nem eü-s, szakképzett ember, hanem szimplán buta. Ha az uh-n minden rendben van, a baba növekszik saját magához képest, akkor ezzel semmi gond nincs!!! Nincs a baba lemaradva, annyi idős, amennyi! Mindenkinek változtatnak egyet-egyet ide-oda, ahogy növekszik, ebben semmi meglepő nincs. Bajt meg végképp nem jelent!
2014. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Akihez elkeztem győrbe járni orvos a 12 heti uh ra nem küldött el.ezzért is kaptam mintha nekem kéne tudni mit hol mikor.az első uh 20 hetessen volt mi kiderült,h az valójába a mostani szerint 19 hét volt.A mostani uh adatokat leirom.bdp:62mm hc:240mm ac:213mm fl: 46mm 830grav.

25+6 (korai uh hoz számítva megfelelő nagyságú).Bocsánat a sok helyesirási hibáért de remegek már.

2014. szept. 18. 14:17
 5/16 anonim ***** válasza:

Down szűrés is kimaradt?? Azt max 16. hétig tudják megcsinálni.

Milyen orvosnál voltál te???

2014. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Válts orvost, ez dilettáns.
2014. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Fura a dokid mindenesetre...

Kicsi a hasad?! Ilyet még orvos szájából nem is hallottam:)

Én jelenleg 27+4 hetes vagyok. A babám már az elejétől le van maradva,1 héttel kisebb ő pontosan 26+3 hetecske:)

Eredetileg december 17-re voltam kiírva de már módosították december 25 re! Nincsen semmi gond:) Nálam a magyarázat az hogy hosszúak a ciklusaim 31-32 naposak és a baba is később fogant ennyi. Nem gondolta ezt senki sem túl. Se én se a doki se senki!! Nem is paráztam be:)

Kérdező te se ijedj meg:) Rengeteg kismama írja,hogy a babája 2 héttel nagyobb vagy 2 héttel kisebb. Nem mindegy mikor fogant meg a picur:) Ha a baba szépen fejlődik,akkor meg aztán tényleg nincs okod az aggodalomra:)

2014. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy lehet a 12. heti uh-ra nem elküldeni a kismamát? Ajh.
2014. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én is győri vagyok!

Nem volt 12. heti??? Ez nagyon durva. Ez magánban volt, vagy az SZTK rendelésen? Lehet később fogant a babàd!

Megèrdezhetem melyik doki nem küldött el? És most ki volt helyette? Lenne 1-2 tippem,hogy ki volt.

Nyugodj meg!

2014. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 eszo ***** válasza:

szia!

én is győri vagyok..és felháborító,h 20 hetesen volt az első uh-d!!!most már én is kivi vagyok a dokidra..nehogy legközelebb őt fogjam ki :-((((


amúgy szerintem se parázz..1-2 hét nem számít.én pl dec.20-ra voltam kiírva és dec. 10.-én született a babám.

2014. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!