Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miert van az hogy ha egy...

Miert van az hogy ha egy csajnak volt mar tobb pasija akkor ribancnak szamit, de ha egy pasinak van sok nŐje akkor azt letudjak annyival hogy "nŐcsÁb? sz"?

Figyelt kérdés
Szerintem ez tok idegesito,es igazsagtalan. Nem tehnek az ilyen csajok arrol,hogy nem volt szerencsejuk senkivel sem. De ha a fiuk ilyenek ok csak szokmyapecerek vagy hogymondjak,nocsabaszok,vagy csajoznak stb. De majdcsaknem ugy nez ki hogy a lanyoknak ciki hogyha volt mar tobb baratjuk is,a fiuknak meg szinte termeszetes..ti hogyvagytok ezzel? (/L/F)

2013. márc. 25. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem egyik sem előnyös vagy becsülendő dolog,sőt ha felnőtt,érett embereket kérdezel ők sem fogják azt mondani,hogy a fiú milyen szuper ,ha lány ha fiú az illető a sok szexpartnerük volt akkor rib@ancok és kész,és nem arról van szó,hogy sok barátnője barátja volt valakinek,de ha mindegyikkel lefeküdt akkor az már nem arról szól szerencséjük van-e vagy sem.
2013. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
27%
Csak képzeld el. Van egy olyan kulcs, ami minden lakatot nyit, az milyen jó már? De ha van egy olyan lakat, amit minden kulcs nyit, az milyen már? :)
2013. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Ezt hívják kettős erkölcsnek. Írtak már róla pár könyvet. Persze hogy igazságtalan, de ez leginkább csak a nőknek jelent problémát. Az a vicces, hogy annyira beleivódott ez a társadalmunkba, hogy még a nők is megbélyegzik ilyen módon egymást, pedig ha legalább ők szolidárisak lennének egymással, lehet, hogy lassan meg lehetne változtatni ezt a hozzáállást.
2013. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez a lakatos sztori már kezd az idegeimre menni. Mikor először olvastam, még viccesnek találtam. De azóta, ha felvetődik a kérdező által feltett kérdést, mindig kell, hogy legyen valaki aki ezt válaszolja. "ez milyen már" ???? idegesítő.


Kérdező:

Szerintem azért mostanában már nincsenek ilyen nagy megkülönböztetések. Normális lány nem jön össze olyan fiúval, aki előtte már 100 lánnyal lefeküdt. :)

2013. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 4. valaszolo...de bizony osszejon! Sajat magamrol irok. Persze szomoru vege van a sztorinak...

Kedves Kerdezo a magyar tarsadalom mindig a ferfiakat favorizalja. Jo pelda erre, hogy egy no mennyit keres vezetokent egy ferfihoz kepest vagy hogyan gondolkodnak a politikusok a nokrol. Halatlan bunko a nagy resze. Ki tehet rola? Maguk a nok! Se tartas, se legalabb a sajat noi nem iranti parasztbecsulet - pl. ha tudjuk valaki nos arra nem tapadunk ra.

Nekem egesz eletemben 3 pasival volt intim kapcsolatom. Soha nem beszeltem arrol, kivel mit es hogyan csinalok...hmmm megis a kepembe kaptam egyszer pont egy olyan himtol aki magara huzta a legremenytelenebb noket is, hogy en egy 200 dolcsis k..va vagyok felorankent....nem tudom ez most dicseret, vagy itelet?!

2013. márc. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Itt azt írták, hogy NORMÁLIS lány nem jön össze olyan fiúval aki 100 lánnyal lefeküdt. Ez így is van. Nekem ugyan úgy nem szimpatikusak az olyan fiúk akik össze-vissza mindenkivel lefekszenek, mint az ilyen lányok. Mindig messze elkerültem az ilyeneket. Így nem is ért annyi csalódás. Szóval szerintem az ilyen fiúk éppen olyan gázak mint az ilyen lányok.
2013. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, hogy könnyen odaadja magát,vagy azért mert szerelmes.Ismerek olyan lányt aki a 3. fiújánál tart és egyáltalán nem ribanc.Az első másfél évig tartott a második pedig nem rajta múlott, hogy vége lett,a harmadik ma is tart.Még csak 17 éves.
2013. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Nekem eddig 7 pasim volt, akkor most én ribanc vagyok?

17L

2013. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem eleve a "könnyen odaadja magát" hozzáállás nem szimpatikus. Mi az, hogy "odaadja"? Esküszöm, úgy kezeljük a nők testiségét, mintha valami sokáig őrizendő erény lenne, pedig ők éppúgy igényelhetik a fizikális élvezeti oldalát, mint a férfiak. Miért kell a heterók aktusát úgy felfogni, hogy abban a nő adta át valamijét a férfinak? Nem a szükségletek kölcsönös (ismétlem: KÖLCSÖNÖS) kielégítéséről - avagy az oda-vissza irányuló örömszerzésről - kéne szólnia? Na mindegy, biztos túl ingoványos az erkölcsöm.
2013. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén szólva már én is jó párszor feltettem magamnak ezt a kérdést, hogy miért van ez. Csak a saját példámat tudom felhozni: eddig 2 barátom volt(az egyik 4 hónapig, a másik 2 hétig) és több fiúval is kavartam már. Viszont ezzel sosem dicsekedtem(!) és mégis megkaptam már, hogy én ilyen-olyan ribanc vagyok. Belátom, hogy tényleg nem a leghelyesebb amit csináltam(hogy esetleg könnyebben adtam magam vagy hogy is mondjam), de én ezt nem terjesztem, nem úgy fogom fel, hogy na nekem már megvolt ő is meg ő is, és mégis ribancoznak....:/ Ellenben tényleg a fiúkkal, akiknek szinte dicsőség(kivétel biztos van, de sajnos én a környezetemben ezt tapasztalom), hogyha minél több lánnyal kavarnak,járnak..
2013. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!